Варіанти влаштування каналізації на заміській ділянці

Комфортабельне перебування в заміському будинку можливо тільки при влаштуванні каналізації будь-якої системи. В даний час існує декілька способів пристрою каналізації. Найпростішим і найдавнішим є пристрій на ділянці вигрібної ями. Вона виривається швидко, з розрахунку не менше кубічного півметра на кожну людину, що проживає на ділянці. Стінки вигрібної ями обкладаються цеглою або бетонуються, днище викладається глиною і також заливається бетоном. Поміст над ямою можна влаштувати як з дерева, так і з залізобетону. Вигрібні ями прості в пристрої, дешеві у виготовленні, але разом з тим вони не вирішують проблему неприємного запаху, потребують регулярного очищення із застосуванням асенізаційної машини. Вигрібні ями не можна влаштовувати на ділянках з високим рівнем грунтових вод.

Вы можете арендовать ресторан для свадьбы спб по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Більш надійним і популярним видом каналізації на заміській ділянці в даний час є септики. Септики представляють собою спеціальну систему дренажу, яка здійснює очищення каналізаційних стоків так званим грунтовим способом. Суть роботи септика полягає в наступному - стоки потрапляють в септик (герметичну ємність з одним або декількома відсіками), де відбувається їх обробка мікроорганізмами (бактеріями), в результаті чого фекалії частково перетворюються в мул, а частково - в воду, яка потім або виводиться в грунт в спеціально влаштовані поля фільтрації, або в спеціальне сховище для додаткового очищення. Септики вимагають наявності досить великих фільтраційних полів або насипів (якщо рівень грунтових вод на ділянці вище певного рівня), а також виробництва регулярного очищення.

ustrojstv_1Біотуалети також вельми поширені на заміських ділянках. Існує кілька різновидів біотуалетів - хімічні, торф'яні, бактеріологічні та електричні. Вони розрізняються за принципом переробки відходів життєдіяльності людини. У торф'яних і електричних туалетах відбувається поділ рідкої і твердої фракції відходів - рідка фракція зливається в дренаж, а тверда фракція розкладається (компостується) в торфі, або під впливом нагріву. У хімічних і бактеріологічних туалетах фракції не розділяються, а переробляються разом під дією хімічних речовин або мікроорганізмів. Торф з разложившимися фекаліями після річної перепревания в компостній ямі може вживатися для підгодівлі кущів та рослин, плоди і ягоди яких використовуються в їжу після попередньої обробки.

Варианты объединения комнаты с балконом. насос для воды

​Обшивка будинку сайдингом самостійно

Переезд за черту города на постоянное место жительства