Ухил ділянки з урахуванням напрямку стічних та паводкових вод VISAD


Ці умови, як правило, в процесі планування ділянки рідко хто враховує і зауважує помилку лише тоді, коли для виправлення помилок необхідно не тільки додатковий час, а й значні кошти.
Суть цього питання, на перший погляд, досить незначна, щоб звертати на нього увагу під час будівництва будинку. Розташовані на ділянці траншеї, горби, канави і завали не дозволяють уявити кінцеву картину і здається, що до загального планування ділянки ще далеко, все виправиться по ходу будівництва.
А адже саме в цей час проводиться підготовка до майбутньої фізичної плануванні ділянки з урахуванням можливої виїмки грунту та складування будівельних матеріалів. Якщо ж Ви вчасно зверніть увагу на правильну і своєчасну планування ділянки, то зможете помітити можливе надходження зовнішньої води на Ваш ділянку.

Вы можете заказать автоматический полив больше на VISAD, цены Вас приятно удивят.


Робити планування усієї ділянки слід так, щоб в саму дружну весну при різкому таненні снігу на Ваш ділянку не потрапило жодної краплі зовнішньої води. А це означає, що ділянка повинен бути піднятий над рештою рівнем, розташованим навколо нього, на висоту не менше 20 сантиметрів, а загальний ухил ділянки виконаний від фасадного огородження у бік частин ділянки, що мають менш важливе значення (город, господарські споруди і т.д .). При цьому, місце розташування фундаменту будинку повинно знаходитися на найбільш піднесеному місці.
Положення Вашої ділянки
щодо сусідніх (на одній стороні вулиці).
На цей пункт планування ділянки взагалі рідко звертається увага, адже ділянку дали всім приблизно на рівних умовах і виділятися ніхто не збирається, але ... Після закінчення будівництва будинку раптом виявляється, що Ваша ділянка став трохи нижче сусіднього і вся його водичка біжить до Вас. При цьому, інший сусід теж не забув трохи підняти свою ділянку і прокопати доріжки для струмочків у бік Вашої ділянки.
Залишається радіти тому, що на Вашій ділянці завжди достатньо води. Правда, куди її дівати - це вже Ваша проблема. При закінченою плануванні ділянки та побудованому будинку - це проблема, вирішення якої зажадає величезних зусиль і тривалого часу. При виконанні фізичної планування своєї ділянки намагайтеся підняти найбільш відповідальні його точки щодо сусідніх ділянок. У Ідал повинно бути так: свою воду нікому не віддам, а чужий мені не треба.

Скільки коштує ремонт квартири і як на цьому заощадити

Варіанти влаштування каналізації на заміській ділянці

Чи під силу домохазяїну відремонтувати електропроводку?