Теплоізоляційні матеріали. Мінераловатні плити.


Мінераловатні плити Виробники теплоізоляційних матеріалів випускають, в залежності від щільності, мінераловатні м'які, напівтверді і жорсткі плити.
Маркують мінераловатні плити буквою П, а чисельне позначення вказує його щільність (кг / м3).
Використовують мінераловатні мати для внутрішньої і зовнішньої теплоізоляції перегородок, стін, покрівлі, підлоги, фундаментів, трубопроводів.


Головною перевагою мінераловатних плит вважають їх теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості. Вони добре поглинають шум і тримають тепло в будинку.
Мінераловатні плити мають довгий експлуатаційний термін служби. Він досягає 50 років. У мінераловатних плит відмінні паропроникні якості. Вони пропускають пари і гази, не затримуючи і не утворюючи вологи.
Мінераловатні плити пружний і еластичний матеріал для теплоізоляції. Їх можна стискати і надавати різну форму, при цьому вони не втрачають своїх властивостей. Вони легко і просто подаються обробці і різанні.


Застосування мінераловатних плитних мінераловатні плити можна наносити штукатурні і шпаклювальні розчини. Також, вони мають чудові гідрофобними характеристиками. Це означає, що мінераловатні плити слабо вбирають вологу, яка залишається на поверхні теплоізоляційного матеріалу. Ще на них не впливають перепади температур. Вони не втрачають властивостей від високої температури.


Мінераловатні плити це вогнестійкий матеріал. У них висока пожежна безпека. Також, вони мають легку вагу, а значить, не створюють сильного навантаження на конструкції будівлі.
Укладання теплоізоляції з мінераловатних плит проста і не трудомістка. Вона не вимагає високої кваліфікації будівельників.
Мінераловатні плити до поверхонь кріплять за допомогою штукатурних сіток, клею, металевих профілів і кріплень.
Для продовження терміну служби, мінераловатні плити покривають покрівельними плівками і мембранами.
Теплоізоляція з мінераловатних плит зробить ваше житло теплим і комфортним! Заощадить витрати на оплату опалення!

Как починить паркетный пол после затопления?

Гідроізоляційна плівка - це вид полімерної плівки

Звукоізоляційний процес житлового приміщення