Технології обробки різних поверхонь

Такими простими способами можна вирішити проблему якості та довговічності предметів меблів. При цьому, якість меблів вже буде залежати тільки від нашої акуратності і поставленої мети.

Більш докладний опис різних простих технологій обробки різних поверхонь представлено далі на цій та інших сторінках сайту.

Незважаючи на значну кількість пропозицій по вибору текстур і зовнішнього оформлення предметів меблів, ми все одно стикаємося з певним їх одноманітністю: основна маса малюнків ламінованих виробів відштовхується від текстури каменю або деревини, імітуючи різні їх породи.

Качественные строительные материалы Вы можете приобрести на сайте: Строй Дом, огромный ассортимент товаров и приемлемая стоимость Вас приятно удивит.


Внаслідок цього, говорити про різноманіття колірної гами не доводиться - колір коричневий з різними його відтінками. Якщо потрібно кардинально змінити колір меблів, то застосовується фарбування або приклеювання кольорового пластику.

Набагато більшу різноманітність нас очікує при виборі матеріалів для виготовлення стільниць. У цьому випадку застосовуються різні модні імітації обстрактное текстур і колірна гамма більш широка. Але якщо ми подивимося на сторінках сайтів меблевих підприємств або в найближчих магазинах, то побачимо зовнішню схожість меблів різного призначення.

Меблі, виготовлені своїми руками, повністю позбавлена цього обмеження. Різноманіття текстур і забарвлень залежить лише від поставленого завдання самому собі.

Наприклад, я в 1992 році захотів зробити кухонний гарнітур біло-синім (фото 1-3), а передпокій в стилі темного малахіту. Захотів і зробив. Меблі й сьогодні служить вірою і правдою майже без зміни первісного вигляду. Повторити таке навіть самому практично неможливо, але зробити імітацію можна.

Будівництво Котеджів Газобетон

Будівництво котеджів з Пінобетону

Безшовні вікна нового покоління