Стеля з підсвічуванням своїми руками

Освітлення в кімнаті грає вирішальну роль, коли мова йде про затишок, атмосфері і настрої приміщення. Удосконалення конструкції стелі і зміна системи освітлення - відмінний спосіб освіжити інтер'єр. Однак стелю з підсвічуванням своїми руками може бути небезпечною затією, якщо у вас немає навичок роботи з електрикою, а також відсутні необхідні знання. Часом довіритися професіоналу - це єдиний розумний варіант, а самостійне рішення задач може спричинити вельми плачевні підсумки.

Вы можете заказать дизайн проект дома по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Відповідний тип стелі для поновлення підсвічування

Стеля з гіпсокартону надає величезні можливості для реалізації різних задумів по видозміні освітлення. Він може бути виконаний в різних формах і варіантах, від простих однорівневих типів до найскладніших конфігурацій. Не варто забувати, що нова стеля «з'їсть» близько 8-15 см від висоти приміщення. Це залежить від того, наскільки рівними були початкові плити перекриттів і стельовий плита.

Типи підсвічування для стелі

Світлодіодне підсвічування у вигляді стрічки або вбудовуваних світлодіодних світильників. Такий варіант буде виглядати ефектно, також відрізняється практичністю і функціональністю. Світлодіодне підсвічування підходить для підсвічування складних стель з багаторівневою конфігурацією, кривими лініями, бортиками, нішами. Вся складність здійснення задумки своїми руками при цьому буде полягати не в підключенні підсвічування, а в створенні самої конструкції стелі. Чим він оригінальніше, тим складніше і цікавіше буде система підсвічування. Ви можете зупинити свій вибір на одному або декількох кольорах освітлення. Управління режимами здійснюється за допомогою RGB-контроллера або підсвічування.

Точкове освітлення від вбудованих світильників. Важливо акуратно вирізати круглі отвори відповідного діаметру для світильників. Правда, світла таких ламп часто буває недостатньо для повноцінного освітлення приміщення, тому часто вони використовуються лише для локальної підсвічування.

Неонове підсвічування. Здійснюється за допомогою гнучкої газосвітної трубки, надає широкий вибір кольорів і можливих форм.

Дюралайт. Являє собою трубку з крихітними лампами розжарювання. Варіант дешевий, але, на жаль, недовговічний. Якщо з ладу вийде одна лампочка, замінити доведеться не тільки її, але і весь прилеглий до цієї ділянки відрізок. Більш сучасною альтернативою може стати світлодіодний дюралайт, що відрізняється більш тривалим терміном експлуатації і поліпшеною яскравістю освітлення.

Будівництво будинку своїми руками.

Фарбування старого ганку своїми руками

Доводчик двери своими руками

Подъемные ворота своими руками

Как сделать сауну своими руками