​Способи укладання засорів каналізації

Недостатком практично всіх сантехнических пристроїв є їх склонність забивати і крайне медленно пропускати воду ...

Унитазы

Найбільш часто забиваються сифони раковин - вони володіють коленами, в яких естественним чином зберігається вода і перешкоджає проникненню запахів з каналізації в приміщення. В коленах збирається і мелкому мусор, утворюється народи і комкі.

Семейная фотосессия ярославль от фотографа Яны Тихомировой станет отличным подарком на День Рождения. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

У цьому випадку вам допоможуть уникнути засобу, які мають кілька способів, які допомагають швидко пройти через проблему:

1. Вантуз - це підручне засіб для усунення засобу, що допомагає в абсолютному більшості випадків. Необхідно накласти раковину або водяну воду, щоб уникнути залишки було заповнене з запасом в кілька сантиметрів зверху. Предварительно нужно закрыть отверстие слива і перелити в верхню частину умивальника або ванної. Далее ритмічними рухами потрібно нажимати вантузом на отворі слива, перед цим відкритим його. Процедура повторяют кілька раз.

2. Прочистка сифони - якщо засор сильний і вантуз не допомагає, то можна попробовувати розробку сифону і попробовувати вбивство. Для цього нижня гайку з прокладкою потрібно відірвати, тщательно промити коліну сифону гарячою водою і заново зібрати пристрій. Важливо помнити, що резинові прокладки швидко виникають і коли ви відкриваєте сифон, то, швидше за все, їх повредили. Тому їх також рекомендує замінити, іначе сифон втратить герметичність.

3. Використання троса - крайня мера, устраняющая засоры в трубах. Якщо немає надмірного огляду, то краще звернутися до професіоналів.

4. Хімічні засоби - найвідоміший є «Крот» - потрібно столову ложечку препаратів перенести з стаканом кипатиці і залишити в каналізації, залишившись пройти до декількох годин.

Дано способи підійти і для усунення засобу в унітазі, а також можна використати половину стандартної пачки соди, розведеної в літр гарячої води.

​НЮАНСИ КУПІВЛІ квартиру в новобудові

Будівництво Котеджів у Фінляндії

​Як зробити (збільшити) отвір в стіні

​Як створити найкращий дизайн інтерєру

​Осінньо-зимовий настрій в інтерєрі