​Система захисту від протікання води

Система захисту від протікання води необхідна для запобігання затоплення приміщень, в результаті яких може постраждати дороге обладнання і особисте майно. Вона здатна забезпечити надійну охорону заміського будинку, квартири або комерційної установи. Компанія «Технології для Життя» пропонує вигідно купити системи контролю і захисту від протікання води, які не тільки своєчасно оповістять про загрозу, але і вживуть заходів для її усунення.

особливості системи

Захист від протікання встановлюється в місцях, де найбільш імовірна поломка водопровідної магістралі або обладнання: поряд з пральною машиною, системами опалення, кондиціонерами, іншою технікою.

Купить сигнализацию для контроля утечки воды Вы можете на сайте http://www.tehpostach.kiev.ua/water-leak.htm по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

До складу системи захисту від протікання води в квартирі входять такі компоненти:

Блок управління (контролер). Забезпечує синхронізацію роботи всіх елементів системи і постійний контроль. Також він відповідає за подачу світловий або звуковий сигналізації. Контролери протікання води легко інтегруються в різні охоронні системи.

Датчики (детектори). Цей компонент системи від протікання забезпечує своєчасне виявлення скупчення вологи в місці своєї установки і передачу сигналу контролера. Бувають двох типів:

провідні. Передають сигнал по кабелю. Відрізняються надійністю, гарною ізоляцією, а також дешевизною, що дозволяє за помірною ціною купити систему потрібної конфігурації;

бездротові. Передають сигнал за допомогою радіохвиль. Причиною купити систему захисту від протікання води з такими детекторами є автономність їх харчування, простий монтаж і універсальність.

Запірна арматура. Система від протікання води може комплектуватися відтинає арматурою. Її наявність дозволяє автоматично перекривати водопровід на підводному човні.

Вирішивши купити систему захисту від протікання води, Ви знижуєте ймовірність збитків, які може спричинити за собою аварія водопроводу або поломка техніки.

Система автоматики "Умный дом"

​Система захисту від протікання води

​Характеристики натяжних стель

​Товщина наливної підлоги

​Канализация в частном доме