​Шпалери

Шпалери - це найбільш легкий спосіб для втілення ваших найсміливіших задумів. Вибрати потрібну забарвлення досить складно, так як можливості обмежені, а ідеї змінюються на ходу. Не потрібно думати, що характеристика шпалер обмежується кольором і малюнком. Є ще таке поняття, як фактура, і вона має величезне значення в художньому оформленні вашого будинку. Можна підібрати шпалери, що нагадують за своєю структурою шовк, ситець, гобелен, штукатурку, дерево, керамічну плитку, натуральний камінь. І вони, магічним чином перетворять інтер'єр вашого будинку, і налаштують його на певну атмосферу. Шпалери бувають трьох видів: екологічно чисті паперові, вінілові або миються, і, так звані, & quot; під фарбу & quot; Тобто основний матеріал для оздоблення стін можна пофарбувати в будь-який колір, відтінити орнаментом по краю, нанести на стіни аплікацію на свій смак.

Качественная армейская куртка купить по самой выгодной стоимости на сенрдняшний день.

Спробуйте якомога яскравіше & quot; нарядити & quot; стіни. Сучасне покриття для стін не просто створює фон для інтер'єру, а грає в оформленні будинку ту ж роль, що і обробка підлоги, меблі, декоративні деталі. Завдяки йому у вашій квартирі виникнуть приголомшливі природні пейзажі, фрагменти якихось історичних подій, заморські країни і так далі.

Інтер'єр в класичному стилі можна оживити, повторивши малюнок шпалер в бордюрі або окремому полотні. Можна застосувати наклейки (метелики, квіти, тощо). Ними можна оформити не тільки саму кімнату, але і стелю, вікна, предмети меблів. Швидко, ефектно і нестандартно!

Світліші, сонячні приміщення будуть сяяти красою, якщо обклеїти їх шпалерами холодних тонів: синій, сірий, сріблястий. Вони допоможуть забути про відчуття здавленості, яке ми відчуваємо в приміщенні з низькими стелями, нам допоможе вертикальний малюнок шпалер. Для кімнат з високими стелями добре підходять шпалери з горизонтальними смужками або великим малюнком. Потрібно пам'ятати, що візерунки на шпалерах можуть впливати на психологічний стан людини. Наприклад, безладний узор часто викликає занепокоєння. Великий малюнок може діяти гнітюче, а дрібний малюнок, навпаки, заспокоює. Все в ваших руках, головне дати волю фантазії, і квартира перетвориться в чудовий замок!

​Піч Булерьян

Льох термос

Склопакет

Піч для лазні

Шкаф купе.