Ремонт квартири студії - оригінальне рішення в організації житлового простору


З кожним роком зростає число наших співвітчизників, охочих зробити для себе ремонт квартири студії недорого під ключ. Як правило, для цього проводиться перепланування одно- і двокімнатних квартир. Щоб об'єднати окремі приміщення, прибирають міжкімнатні перегородки і стіни, які не виконують несучих функцій.

Розділити отримане таким чином простір допомагає продумана обробка квартири студії: багаторівневі стелі, подіуми, освітлення, використання аркових конструкцій, декорування стін різними кольорами.

Вы можете приобрести качественные бойлеры на сайте: technostudio.com.ua/boylery, цены Вас приятно удивят.


В результаті проведення цих робіт візуально розширюється приміщення, створюється ілюзія великого простору на порівняно малих площах.

Ремонт квартири студії в новобудові Недорогий ремонт квартири студії в

Посилити відчуття об'єму дозволяє наявність декількох вікон в одному приміщенні. Використовуючи дизайнерські хитрощі, вдається зробити простір відкритішим і повітрям навіть при невисоких стелях. Особливо актуальним ремонт квартири студії є для старих цегляних і панельних будинків - хрущовок, головний недолік яких - низькі стелі і невеликі кімнати.
Квартира студія - сучасне житло для студентів

Такий підхід дозволяє зробити невелику квартиру оригінальною, сучасної, зручної для життя і прийому гостей. Однак ремонт квартири студії підходить тільки для тих, хто вважає за краще жити один. У такій квартирі зможе комфортно розміститися одна людина або сімейна пара, яка не збирається в найближчому майбутньому народжувати дітей. Родині, в якій є дитина або декілька дітей, в студії буде незручно, адже можливість усамітнитися тут практично відсутня.

Для створення комфортної і оригінальної обстановки в квартирах студіях використовуються різні дизайнерські прийоми і елементи інтер'єру:

розсувні стіни, ширми, шторки дозволяють розділяти приміщення, в якому присутні лише основні (несучі) стіни;
збірні меблі, вбудовані шафи-купе, а також вбудована побутова техніка дають можливість вивільнити додатковий простір;
барна стійка - відмінний спосіб відокремити кухню від вітальні, створивши при цьому зручне місце для прийому їжі.

​Конференции, тренинги, деловые встречи. Где организовать такие мероприятия?

Ремонт квартир в "Сталінських" будинках старого фонду

Ремонт квартир дизайн обробка під ключ з гарантією точно в строк!

Как выбрать комод в спальню с полкой для обуви от производителя