Противопожарные окна

Щороку в нашій країні відбувається до 300 тис. пожеж, які завдають грандіозний шкоди економіці і тягнуть за собою загибель тисяч жителів міст і сіл. При гасінні пожежі надзвичайно важлива своєчасна локалізація полум'я, яка не тільки дозволяє зменшити шкоду, але і зберегти людські життя.


Дієвим способом перепинити шлях розповсюджується займання є протипожежні вікна. Їх конструкція включає в себе особливу металеву раму і декількох шарів вогнетривкого скла. Подібні профілі коштують трохи дорожче, ніж конструкції з пластика. Однак це цілком заслужено, оскільки функція, яку виконують вогнетривкі вікна, справді важлива.

Якщо ви збираєтеся придбати і інші види, пластикові вікна завжди цінувалися. Вони володіють, наприклад, властивості звукоізоляції і теплоізоляції.

Конструкція протипожежних вікон унікальна. Кожен шар пожежобезпечного скла відділений від іншого особливою плівкою, яка кріпиться з допомогою герметика до поверхні. При нагріванні скло понад 120°С перехідні шари ніби "спучуються" і, тим самим, надають склу підвищену теплоізолюючу здатність. Скло при цьому стає більш твердим і непрозорим.


Протипожежні віконні системи класифікуються виходячи з того, який тип використовуваного профілю. Виділяють 2 види профілю: теплий і холодний. Холодні встановлюються всередині приміщень, а теплі створені для перекриття прорізів зовнішніх. Відповідно, теплі профілі мають збільшеними властивостями міцності та адаптовані до несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Крім своїх вогнестійких якостей, протипожежні вікна володіють і іншими позитивними якостями. Так, їх відрізняє висока надійність, довговічність, екологічність, шумо - і теплоізоляція. Крім того, за такими вікнами легко доглядати, а сучасні технології дозволяють робити ці вікна не тільки корисними, але й красивими.

Вогнестійкі вікна використовуються всюди, наприклад, в житлових приміщеннях або в адміністративних будинках, підземних гаражах і промислових підприємствах, а також у складських приміщеннях та інших об'єктах.

Купити водонагрівачі

Плитний фундамент

Монтаж козирка

З чим попити чайку?