Правильне будівництво каркасних будинків

У більшості випадків каркасні будинки будуються за типовими проектами, де розраховані всі нюанси процесу будівництва і планування, витрата матеріалів. Самі щити виробляються на заводі строго по типової документації. Іноді їх роблять уже з готовими секціями стін. Готові стіни вже мають внутрішню і зовнішню обробку, разом з утеплювачем і готовими дверними і віконними прорізами. Це спрощує роботу, будинок збирається легко і просто як дитячий конструктор.
технологія будівництва каркасного будинку

Широкий ассортимент газоблоков по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Один з варіантів будівництва каркасного будинку - на заводі виготовляють каркас разом зі щитами і утеплювачем, відразу монтуються вікна, двері і комунікації, виконується вся чорнова робота. Складність такого варіанту в тому, що велику конструкцію треба доставляти на об'єкт за допомогою великого транспорту і кранів.
Сума для будівництва щитового будинку включає в себе: оплату проекту, укладку фундаменту, вартість будівельного матеріалу і його доставки, електропроводку, витрат на оплату праці робітників. Трохи дешевше обійдеться, якщо не наймати робітників, такий будинок нескладно зібрати самостійно. Також необхідно враховувати витрати на зовнішні і внутрішні облицювальні роботи і на установку комунікацій, опалювальної системи, каналізації, водопроводу.
Благоустрій та оформлення ділянки

Каркасне будівництво дуже добре підходить і для садових будиночків. Різниця в тому, що утеплювач в такому будинку відсутня або його менше, ніж при будівництві житлового будинку.
Канадська технологія будівництва будинків або як ще її називають сендвіч, каркасно-щитове будівництво, було придумано в Канаді в післявоєнний час. До Канади спрямувалася велика хвиля емігрантів з різних країн, внаслідок цього гостро не вистачало житла, необхідно було швидко вирішити цю проблему. І при цьому ціна на житло повинна бути недорогою. І потрібний варіант конструкції будинків був знайдений.
будівництво каркасно щитових будинків
Будівництвом будинків за канадською технологією зацікавилися ще в сорокові роки. Але ця технологія не змогла прижитися в Союзі. Інша спроба в дев'яностих роках була більш успішною.
Будівництво канадських будинків завойовує все більше прихильників. Канадська технологія з будівництва будинків, поліпшується новітніми матеріалами, які володіють унікальними властивостями, і в кілька разів краще бетону або цегли.
А застосування базальтової вати як утеплювач дозволяє добитися кращої шуму і теплоізоляції. Одне з головних переваг такої конструкції - це швидкість будівництва і низька собівартість.

​ Будівництво фахверкових будинків

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво Котеджних Будинків