Підвісні стеліНавісний потолокПрі сучасних технологіях дизайну стелю стає окремим об'єктом для творчості. Він може набувати зовсім різні відтінки, ідеї оформлення та декору, різні планування освітлення. Зокрема, виділяють технологію підвісної стелі.

Такі конструкції набули популярності досить давно. Фактично під цим визначенням можна об'єднати всі матеріали, які не закріплюються безпосередньо на поверхні перекриттів (наприклад, як штукатурка, фарба, поліуретанова плитка), а як би встановлюються поверх неї, точніше кажучи, трохи нижче.
Де можна встановити навісну стелю?

Варто відзначити, що навісні конструкції підходять практично для кожного приміщення. Зокрема, їх встановлюють на базі офісів, готелів. Застосування навісних конструкцій для таких підприємств анітрохи не заборонено: головне, щоб застосовувані матеріали відповідали нормам пожежної безпеки.

Особливий інтерес викликає застосування таких стель для будинку або квартири. Їх можна використовувати в передпокої, щоб створити гарний об'ємний ефект обробки. Вони дуже зручні на кухні, так як дозволяють розділити між собою зону для приготування їжі і обідню частина для прийняття їжі.

Цікаво багаторівневі підвісні стелі виглядають в дитячій кімнаті. Це приміщення особливо заслуговує незвичайного, яскравого і красивого ремонту. І воно його отримає, якщо ви звернете увагу на контрастні ідеї оформлення кімнати. Для таких приміщень можна поєднувати навісні і матові натяжні конструкції, завдаючи на останні яскраву фотодрук з героями улюблених казок і мультфільмів або просто красиве зоряне або сонячне небо.
Чому варто вибрати саме навісну стелю?

Купить оригинальные пижами кигуруми Вы можете на сайте kigurumi-style.com.ua по самой низкой цене на сегодняшний день.


Відсутність попередньої підготовки поверхні. Тепер вона ні до чого, так як видно навіть на фото, що такі конструкції закривають своїм полотном абсолютно все. Вони не дозволяють побачити нерівності, які у вас є на стелі.
Можливість приховати всі комунікації. Вона з'являється завдяки деякому простору між поверхнею навісного матеріалу і бетонної плити. Усередині нього запросто можуть вміститися дроти, розводки труб, кабельного телебачення і так далі.
Великий вибір освітлення. Ви можете віддати перевагу класичні люстри або точкові лампи, можете встановити підсвічування з неонових стрічок і багато-багато іншого.
Можливість комбінування матеріалів, нанесення фотодруку на полотна. Фахівці підкажуть, як вигідно поєднувати між собою навісну конструкцію і натяжна стеля, як зробити таке поєднання не просто красивим, але ще і зручним.

Утеплення стель

План освітлення

Правда и вымысел

Піч для лазні