Підлога в лазні

Якщо зливна яма знаходиться поза лазні, то, за наявності водяного затвора утеплення труби не обов'язково, так як його пристрій виключає рух повітря і паморозь в трубі не утворюється. У моїй бані довжина заглибленою на 20 сантиметрів в грунт і не утепленій труби за межами лазні становить 7 метрів. Діаметр металевої труби становить 80мм. Взимку досить одного ковшика гарячої води для того, щоб зливна труба знову запрацювала.

Вы можете приобрести качественный профнастил стоимость которого Вас приятно удивит.


По свіжому бетоні по всьому периметру приміщень мийної і парної укладаємо
плоскі товщиною від 5 до 10 міліметрів (при їх наявності) камені, які збільшують міцність поверхні, дотичної з водою.

Головне достоїнство ями, розташованої під підлогою помивочной - відносно тепла підлога лазні, що не промерзає навіть у люті морози за умови щотижневого користування лазнею, точніше, промерзає на відносно невелику глибину.

Дуже простий і оригінальний (все геніальне - просто) спосіб перекриття зливного отвору в мийному приміщенні лазні запропонував відвідувач сайту під ніком Евген (на жаль, він не вказав свою адресу): "Привіт, Самоделкин! У себе в лазні зробив клапан для зливу води - зливну трубу встановив вертикально, а в якості клапана використовував дитячий гумовий м'яч, рівень води піднявся - м'ячик сплив, вода пішла - він сідає на місце і досить щільно ізолює приміщення від запаху. "

Цей метод дуже добре підходить для тих, у кого зливна яма знаходиться під підлогою лазні (малюнок 2). На жаль він не гарантує від перемерзання зливної труби при розташуванні ями за межами будівлі лазні. Це слід мати на увазі всім, хто візьме ідею на озброєння. Євгену ще раз спасибі від мене і відвідувачів сайту, яким твоя ідея сподобається.
Одночасно з заливкою стін зливної ями можете виконувати пристрій і заливку стрічки фундаменту. Заміси рекомендую робити вручну, без використання бетономішалки. Вийде дешевше, швидше і набагато легше. Для цього зробіть спеціальне корито з пологими стінками довгих сторін (фото 1).

Заміси потрібно виконувати спеціально зробленої для цієї мети сапкою, показаної на фотографії. Це дуже зручно, особливо, якщо при наявності помічника працювати одночасно з двох сторін.

Перед наповненням корита піском і цементом встановіть його в потрібне для розливу місце і роботи будуть відбуватися легко і швидко.

При виконанні замісу додавайте ложку будь-якого (можна найдешевшого, результат буде один і той же) прального порошку на одне відро води. Це полегшить процес замісу, додасть розчину додаткові позитивні якості - збільшить його вологостійкість, міцність, морозостійкість, стійкість від
розтріскування.

Тінь на веранді

Підлога в лазні

Склопакет

Камянка для лазні

Піч для лазні