Основа будівництва каркасного будинку ламинат в Одессе

Оклад обв'язки збирається повністю по всьому периметру і лініях внутрішніх несучих стін (фото 3). Між сусідніми рядами брусів обв'язки обов'язково прокладається будь-якої утеплювач, який виключає продування стіни. В даному випадку використовувалися смуги ізовера. Із зовнішнього боку видимі щілини заповнювалися монтажною піною (фото 4).

Вы планируете ремонт? Тогда Вы должны знать, что купив ламинат в Одессе по самой выгодной стоимости на сегодняшний день, Вы найдете не только оригинальное дизайнерское решение, но сэкономите массу денежных средств.


Другий ряд обв'язки каркасного будинку збирається колючкуватими сполуками різної конфігурації, а з нижнім рядом скріплюється за допомогою нагелів (рисунок 3). Все колючкуваті з'єднання другого і наступних рядів, як правило, робляться не продуваються і малопомітними з боку.

Перед укладанням третього ряду були укладені лаги підлоги з капіталки (фото 6а). Це було зроблено для того, щоб третій ряд обв'язки внутрішніх стін каркасного будинку збирався з довгих і цілісних брусів, а шипові з'єднання балок з брусом обв'язки були затиснуті в "замок". З'єднання лаг з брусами обв'язки внутрішніх перегородок виконані за допомогою нагелів (фото 6).

По завершенні укладання всіх рядів нижньої обв'язки можна на лаги настелити тимчасовий підлогу з дощок для зручності подальшої роботи. Дошки підлоги уздовж стін внутрішньої і зовнішньої обв'язки укладаються на бруски з поперечним перерізом 50х50 мм (фото 7). Дошки підлоги краще укладати лицьовою стороною вниз для запобігання пластей від пошкодження, навіть якщо в майбутньому планується обшивка статі листовим матеріалом.

Тепер можна встановлювати вертикальні опори (стійки) каркаса будинку. Стійки на кутах і перетинах стін бажано ставити з бруса такого ж перетину (фото 8).

Підошва стійки каркаса до бруса обв'язки прибивається цвяхами. Це тимчасове кріплення, яке необхідно тільки для формування каркаса (фото 9). Надалі, при зовнішньої і внутрішньої обшивки каркаса будинку все стійки будуть закріплені листовим матеріалом (ОСП, фанера, дошки та ін.).

Кожна стійка виставляється строго вертикально за будівельним рівнем або схилу і закріплюється підкосами з відрізків дюймової дошки. Роботу по установці стійок краще виконувати вдвох - вийде швидко і точно. Потім всі основні опори по периметру з'єднуються між собою верхньої обв'язкою з дошки товщиною 50мм (фото 10).

Тепер можна зміцнювати каркас від бокового впливу установкою підкосів не менше двох у кожній стіні. Підкоси ставляться під розпір крайнього верхнього кута стіни (фото 11).

Джерело: http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27

Будівництво приватних будинків і котеджів

Будівництво Сучасних будинків і котеджів

Будівництво каркасних будинків і котеджів