Організація водопостачання будинку

Але, я рекомендую все таки ознайомитися і з іншими варіантами організації водопостачання будинку і вибрати найбільш для Вас прийнятний. При цьому, не обов'язково керуватися загальноприйнятими схемами і способами організації водопостачання будинку.

Важливо для себе відзначити, що, якщо Ви не хочете або не можете зробити систему водопостачання будинку своїми руками, то Ваші знання пристрою схем водопостачання допоможуть визначити якого рівня фахівців Ви найняли для її монтажу.

Високооплачувана робота за кордоном для українців на самих вигідних для Вас умовах.


Особисто я своїми руками робив систему водопостачання за принципом найбільшої простоти її пристрою, надійності роботи системи при мінімальному обслуговуванні, невеликих витрат на закупівлю та монтаж обладнання. Те що у мене вийшло, подобається всім членам моєї родини;

- Змусити себе попрацювати ці кілька тижнів або навіть місяців (при гострій нестачі коштів). Слід зрозуміти дуже просту і очевидну річ - попрацювати своїми руками кілька тижнів, а потім багато років відпочивати - набагато корисніше, ніж по чуть-чуть працювати кожен день, виконуючи одну і ту ж операцію протягом усього життя.

На превеликий жаль, багато хто з нас все життя багаторазово виконують роботу, яку могли б і не робити, якби вирішили один раз добре потрудитися. І що зовсім уже й погано, так і не зрозуміли або не замислювалися, що цей щоденна праця можна чимось замінити або взагалі виключити.

Смію Вас запевнити, що зробити автономне і автоматизоване водопостачання будинку, просте і надійне опалення і необслуговується каналізацію своїми руками зможе будь-яка людина. Для цього не потрібно мати величезні фінанси і бути фахівцем високого класу у всіх областях.

Достатньо ознайомитися з основними принципами роботи кожного напряму і приступити до втілення в життя своїх рішень. Прочитайте попереднє речення ще раз - це дуже важливо.

Зовсім недавно один з моїх приятелів вирішив своїми руками обладнати водопостачання приватного будинку. Я коротко розповів йому про можливі варіанти організації водопостачання його будинку з урахуванням особливостей його розташування і порадив ознайомитися з цими питаннями. Важливо, щоб майбутній господар будинку сам особисто вибрав той спосіб водопостачання будинку, який найбільш його влаштовує.

Він відповів, що читати матеріали йому просто ніколи і став вести підготовку до організації водопостачання будинку за порадами знаючих людей. Кінцеві результати та фінансові витрати його дуже розчарували.


Вирішення цієї проблеми може бути досить простим. Потрібно в трубопроводі або шлангу подачі холодної води до душовій кабінці вставити відведення через трійник. На кінці відводу змонтувати невеликої кульовий кран і закріпити його в нижній частині стінки душової кабінки (фото 2).

Ця доробка дозволить у будь-який момент включити повисітельний насос простим короткочасним відкриванням крана. Порядок такої: спочатку відкривається кран душу, потім на 1-2 секунди - кран включення насоса. Далі можна користуватися благами цивілізації, як при звичайній системі водопостачання.

Про водопостачанні будинку.

Основні переваги каркасного будинку

Организация беседки собственноручно

Будівництво Котеджів Дачні Будинки