Опалення повітряне «Anna Voron»


Водяні системи опалення знайомі кожному з нас. Саме з даним типом опалення ми стикаємося в квартирах більшості міських будинків. Дуже довгий час їм просто не було адекватної заміни і тільки в найсучасніших новобудовах можна побачити системи опалення інфрачервоні або системи електричних теплих підлог.

Вы можете заказать профессиональный дизайн коттеджей на сайте: http://annavoron.com.ua/project/dizayn-kotedzhey, цены на услуги Вас приятно удивят.


Звичайно, водяне опалення не відрізняється економічністю. Більш того, монтаж опалення за допомогою води вимагає безлічі матеріалів. Досить просто поглянути, який відсоток від загальної квартирної плати займає опалення, щоб зрозуміти, наскільки дорого обходиться водяне опалення міським жителям.

Зрозуміло, величезну площу таким методом опалювати невигідно. Тому великі об'єкти, будь то склад, завод або навіть спортивний комплекс, обігріваються опаленням за допомогою повітря (повітряне опалення).

Система повітряного опалення - простіше не буває!

Опалення повітряне передбачає ні павутини труб, ні радіаторів, ні дорогого теплоносія. Як правило, в неї включаються два дуже потужних теплогенератора і канальна система розподілу повітря, або декілька окремо розташованих пристроїв-теплонагревателей, що розсіюють повітря.

Так як в ролі теплоносія при опаленні повітряному виступає сам повітря, то не існує проміжного теплоносія. Це дозволяє досягати максимальних показників ККД. Також, на відміну від водяної системи опалення, опалення повітряне відрізняється малою інерційністю.

Це означає, що прогрів можна здійснити дуже швидко. Крім того, за будь-якої підготовки до нового сезону опалення, водяна система опалення може призвести до протікання, так як вона гостро реагує на зміни температури. Ресурс - саме повітряної опалювальної системи не знижується з кожним новим стартом.

Варто відзначити і можливість використання повітряного опалення в літній період. Звичайно, в цьому випадку не потрібно функція обігріву, але ось вентиляція системи може забезпечити приміщенню потужний потік свіжого повітря. Крім того, деякі пристрої повітряного опалення вміють очищати повітря від різного роду домішок, що також буде дуже корисно в літній період.

Недоліками опалення повітряного можна назвати досить великий діаметр труб-повітропроводів і складності, які можуть виникнути при монтажі системи вже в побудованому житловому або адміністративній будівлі.

Утеплення даху «Budstar»

План освітлення

Окна для мансарды