Мансардні вікна

Сьогодні все більшої популярності набувають приватні будинки і котеджі. Відмінним функціональним елементом і прикрасою покрівлі є мансардні вікна у Львові. Перед звичайними фасадними вони мають чимало переваг. Головне - дозволяють проникати в приміщення більшій кількості світла (мінімум на 40%). Крім того, відмінно зберігають тепло, є елементом дизайну.

Існує два види мансардних вікон. це:

вертикальне вікно (встановлюється на схилі даху, поміщається в виступаючий короб);

похиле вікно (монтується в площині покрівлі).

Мансардне вікно похиле

Ви можете придбати якісні дахові вікна львів ціна яких Вас приємно здивує.

У Львові в дахах будинків частіше зустрічаються мансардне вікно похилого типу. Вони з практичної точки зору більш кращі, ніж вертикальні, так як висвітлюють мансарду рівномірніше, не створюючи затінених ділянок. Нерідко в дизайн-проект будинку передбачається наявність обох типів конструкцій.

Мансардне вікно - це функціональний елемент декору покрівлі. Вони дозволяють не тільки зробити дизайн цікавіше, але і грають практичну роль: за рахунок більшої кількості природного світла, що потрапляє на мансарду, зникає необхідність доповнювати його електричним.

Монтаж мансардних вікон

Установка конструкцій є досить складним процесом. Він проходить в кілька етапів:

Підготовка отвору в покрівлі.

Власне монтаж вікна, установка зовнішнього короба, поворотної рами.

Регулювання горизонтальних і вертикальних зазорів між коробкою і рамою.

Паро-, гідроізоляція і утеплення вікна.

Установка накладок.

Монтаж покрівельного матеріалу.

Конструкція є досить складною, вимагає чіткого дотримання правил установки. Монтаж мансардних вікон необхідно довіряти професіоналам. Саме від якості цього процесу багато в чому залежить довговічність служби конструкції. Віконний отвір в даху приймає на себе велике навантаження, ніж стандартний на фасаді. Відповідно, точність установки і регулювання вікна повинна бути максимальною. Монтаж мансардних вікон передбачає використання високоякісних матеріалів. Проводитися він може як на новій покрівлі на етапі її будівництва, так і на вже існуючій (наприклад, при переобладнанні горища в повноцінну мансарду).

Мебель для офиса

Шикарный дом

Монтаж козирка