​Легендарна лампа розжарювання

Науково доведено, що світло, яке випромінює лампа розжарювання вважається найбільш наближеними до денного сонячного світла, і є самим безпечними і сприятливими для зору людини. Багато десятиліть лампа розжарювання приємно сусідить з людством, дарує тепло і затишок наших домівок.

Принцип її дії заснований на перетворенні електричної енергії, що підводиться до її нитки, в енергію видимих випромінювань впливають на органи зору людини і створюють у нього відчуття світла близького до білого, денного.
Качественная электрика под ключ цена на услуги Вас приятно удивит.

Лампа розжарювання складається з двох основних компонентів, грушоподібної скляній прозорій колби і цоколя.

Усередині колби є скляна трубка, по якій піднімаються два контактних проводи. Ці дроти, за допомогою пайки з'єднані з вольфрамовою ниткою і призначені для підведення до неї фази і нуля.

Під впливом електричного струму, нитка миттєво нагрівається до дуже високої температури 2600-2700 градусів Цельсія і викликає звичне нам світіння.

Нитка лампи виготовляється зі спеціального металу під назвою вольфрам. Даний метал має найвищу в світі температуру плавлення 3000 градусів Цельсія, але при цьому є дуже пластичним. Саме за ці якості його широко застосовують при виготовленні ламп освітлення, а так само в якості нагрівальних елементів при виготовленні теплових вентиляторів і різних обігрівачів.

Цоколь лампи складається з двох контактів, один з яких є гвинтовим різьбленням лампи.

На нього, за правилами, належить подавати нуль, так як при закручування лампочки в патрон зможе призвести до випадкового дотику пальцями рук гвинтової різьби. У разі подання на різьблення цоколя фази, істотно зростає ймовірність випадкового ураження електричним струмом. При приєднанні проводів до патрона нуль і фазу досить часто міняють місцями, через незнання, або випадково.

Другий контакт призначений для фази і розташований в центрі цоколя.

Все о ​лампах накаливания

​Наливна підлога з малюнком

​Тканевый потолок своими руками