Курси косметолога в Москві

Перший Професійний Інститут Естетики запрошує на курси косметолога в Москві! У наших програмах представлені всі актуальні напрями сучасної косметології. Наші викладачі мають спеціальну освіту, багаторічний практичний досвід і відмінні педагогічні здібності. Наші Сертифікати з гербовою печаткою цінуються у всіх установи і компаніях beauty-індустрії.

Ласкаво просимо на кафедру медичної косметології!
Курси косметолога з медичною освітою

На кафедрі представлені всі основні напрями навчання: естетична косметологія, ін'єкційна косметологія, масаж і SPA-масаж. Але подібних навчальних закладів багато в столиці, чому ж вибирають наш Інститут? Ось тільки кілька причин:

Широкий спектр дисциплін - теоретичних програм, семінарів і практичних занять. Ми пропонуємо курси косметологів людям з медичною освітою, без медичної освіти і курси косметолога з отриманням медичної освіти.
Понад 20 авторитетних викладачів, що спеціалізуються в області загальної косметології, масажних методик, мезотерапії, дерматокосметології, пластичної хірургії. Педагоги Інституту постійно підвищують кваліфікацію в клініках наших європейських і американських партнерів.
Зручне розташування навчальних класів в центральних районах столиці поруч зі станціями метро. Кожен клас обладнаний новітнім устаткуванням від світових виробників.
Більше 4000 осіб, які пройшли наші курси косметології в Москві за п'ять років роботи. Тепер всі вони - високооплачувані успішні фахівці естетичної косметології та перманентного макіяжу, масажисти і мезотерапевта, затребувані lash-майстра.

Вы можете закончить профессиональные курсы косметолога и любой макияж станет подвластен Вашим рукам. Цены на услуги Вас порадуют и удивят.


Інститутські Сертифікати, Свідоцтва та Посвідчення встановленого зразка - а головне, високий рівень отриманої підготовки! - Відкривають перед нашими випускниками дорогу в кращі косметологічні клініки, центри здоров'я і краси, спортивні та фітнес-клуби, SPA студії і салони.
Курси косметології

курси косметологііОдно з основних напрямків роботи Інституту - курси підвищення кваліфікації для лікарів-косметологів, які працюють у всіх сферах beauty-індустрії. Після закінчення видаються Сертифікати фахівців з гербовою печаткою; якщо ви збираєтеся практикувати за кордоном, вам буде виданий документ міжнародного зразка на німецькому / англійською мовою.


Курс косметології складається з двох етапів:

«Основи косметології». Програма базується на практичних семінарах, де учні здобувають основні навички: визначення типу шкіри, розробка схем догляду, масажні техніки і так далі.
«Професійна косметологія». На заняття запрошуються ті кого цікавить підвищення кваліфікації косметологів, а також учні, які пройшли перший етап.

У нашому Інституті можна пройти курси косметолога без освіти: ми пропонуємо ряд спецкурсів, де наявність / відсутність медосвіти не принципово.

Навчання корекції і фарбування брів
Навчання депіляції, биоепиляции. «Шугарінг»
навчання електроепіляції
Навчання нарощування вій
Спецкурс «Сам собі косметолог. Професійний догляд за собою »
Навчання за програмою «Перманентний макіяж. татуаж »
Навчання за програмою «Пірсинг»
Навчання косметологів за програмою «Хімічні пілінги»

Всі бажаючі можуть пройти навчання на курсах косметологів за фахом «Масаж».

Курс «Класичний масаж для початківців». Для того щоб пройти навчання на даних курсах, не потрібно мати медичну освіту
Курс «Лікувальний масаж». Для того щоб пройти навчання на даних курсах, необхідно мати медичну освіту і знання класичного масажу
Антицелюлітний масаж
Дитячий масаж

Рекомендовані курси:

Різні види масажу обличчя
Апаратна косметологія
Контурна пластика обличчя
Застосування ін'єкційних методик
Курси биоревитализации
Курси мезотерапії
Курси депіляції: віск і шугарінг
Навчання перманентного макіяжу

Перший Професійний Інститут Естетики готує справжніх фахівців! Наш навчальний центр ліцензований (медична й освітня ліцензії), затребуваний і є одним з кращих московських закладів пропонують курси косметики.

Крыша дома с мансардой

Строительство дома зимой

Котел конденсаційного типу