Косметичний ремонт - Ремонт "Економ" класуСуть цього найбільш популярного виду в тому, що змінюється лише видима неозброєним оком зовнішня оболонка, чи то пак стелі, шпалери, підлоги квартири або будинку. Більш глибока версія косметичного ремонту відрізняється заміною електропроводки, сантехніки і радіаторів.

Сюди може входити заміна дверей і вікон, ремонт всієї ванної. Змінюється освітлення, оновлюється меблі, саме приміщення декорується різними дрібними деталями - від штор і дзеркал до різних дрібничок на шафах і книг на полицях. Якщо, наприклад, балкон все ще не засклений, то працюють також і з ним.

Одним из самых удачных решений для Вашего дома является установка чердачной лестницы. Оригинальная чердачная лестница харьков станет изюминкой Вашего интерьера. Купить которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ціна косметичного ремонту залежить від того, що буде потрібно змінити або зробити. Ремонт квартири, де потрібно лише переклеїти шпалери, обійдеться за ціною, безсумнівно, дешевше, ніж покупка і заміна сантехніки. Розрахувати приблизні витрати можна за такою формулою: помножити всю площу підлоги на суму від 2 до 3 тисяч рублів.

Підготовка перед продажем або здачею в оренду

Цей вид ремонту не претендує на капітальні зміни, а часто навіть на якість. Його основний зміст - привести приміщення в прийнятний вид так, щоб його можна було продати і, бажано, подорожче. Робиться такий ремонт досить швидко, але в кожній квартирі притаманні свої точні терміни і ціна.

Адже десь потрібно розібратися з згнилі дошками підлоги, а десь поміняти «совкові вікна» на пластикові аналоги. В середньому вартість ремонту квартири в подібному варіанті виконання коливається починаючи від 50 тисяч рублів, а часу тут витрачається не менше п'яти діб.

Будівництво Котеджів Моноліт

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво Котеджів Економ Класу

Джерела безперебійного живлення

Как выполнить ремонт листов кровли