​Домофон. Види і функції.

Кожен хоче відчувати себе в своїй квартирі в максимальної безпеки. І сьогодні це, як ніколи можливо, адже тепер для захисту свого житла, немає потреби зводити високі стіни. Досить скористатися для захисту перевіреними засобами безпеки.

До таких засобів відноситься домофон. На сьогоднішній день в залежності від функціональних характеристик можна виділити кілька груп домофонів, це: відео- та аудіодомофони, цифрові домофони, та ін. Сучасні моделі домофонів дають можливість контролювати доступ, розмовляти з прийшли і вести одночасно відеоспостереження до того моменту, поки він не зайде в будинок, управляти дверима через пульт і багато іншого.

Якщо хочете замовити установку домофона, зателефонуйте за тел. (812) 701-06-22. Або подивіться готові рішення, натисніть тут

Срочное подключение домофона заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Моделі домофонів в картінкахБольшім перевагою домофона перед іншими засобами захисту житла є простота його використання. Навіть самі високотехнологічні прості для розуміння і не вимагають володіння користувача якимись особливими знаннями і навичками.

Правда для використання домофона на всі 100% є необхідність його правильної, грамотної установки і вибору якісного продукту. Адже, якщо для використання домофона спеціальних знань не потрібно, то для установки вже необхідний фахівець з певним багажем знань і досвідом, тому краще звертатися до професіонала, що знає всі нюанси установки і налаштувань кожної конкретної моделі.

Види ДомофоновВ наш час, щоб легко купити домофон і без зайвих проблем його встановити, потрібно звертатися в спеціалізовані компанії, які займаються як продажем, так і їх установкою. По-перше, це заощадить час, так як не доведеться шукати установника. По-друге, заощадить гроші - зазвичай фірми при купівлі товару у них роблять знижку на установку. По-третє, дозволить грамотно встановити домофон, адже фахівці добре знайомі з продукцією своєї фірми.

Отже, розглянемо найпоширеніші види домофонів.

Аудиодомофон - це найпростіший з усіх домофонів. Являє собою просте двостороннє пристрій зв'язку у вигляді панелі, що закріплюється на стіні біля вхідних дверей в приміщення. Зазвичай аудиодомофон має в комплектації переговорну трубку, тому він нагадує простий телефонний апарат. Вони бувають як багатоабонентські (Візит і Елтіс), так і індивідуальні.

Домофон включає в себе панель виклику, мікрофон, відеокамери і кнопки виклику. Зображення виводиться на монітори. Їх розміри можуть бути різними в залежності від потреби. Сучасні моделі даного виду домофонів оснащуються надтонкими сенсорними моніторами. Кількість панелей виклику може бути різним, залежно від вимог клієнта. Домофон підключається в короткі терміни. Основні фірми виробники це Commax, Falconeye і Візит.

Цифровий домофон являє собою функціональне поєднання двох попередніх типів. Він має зовнішню панель у формі кнопкового модуля виклику в поєднанні з монітором, призначеним для індикації набраного номера. Виклик потрібного абонента переговорної системи, а також відкриття дверей із зовнішнього панелі здійснюється за допомогою набору індивідуального коду. Даний тип через свою простоту і практичність на сьогодні найпоширеніший. Він є майже на кожному під'їзді звичайного російського житлового будинку.

​Дизайн ванної кімнати

​Как арендовать жилье

​Паропроникність стін

​Монтаж кондиціонерів