Декоративні фасадні елементи, оформлення фасадів


Як відомо, архітектурний декор по праву вважається невід'ємною складовою красивого і солідного будівлі або житлового будинку, що є предметом гордості власника і захоплення його гостей. Дійсно, декоративне оздоблення фасадів відмінно справляється зі своїм основним призначенням - можливістю повністю перетворити і персоналізувати будь-яку будівлю, продемонструвавши витонченість і нетривіальність смаку.

Сегодня сделать свой дом еще красивее очень просто. Фасадный декор киев, который Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Огромный ассортимент товара и высокое качество работы Вас приятно удивит.


Традиційно, за часів вельми далекі, як основний матеріал для створення декору використовувалися набагато менш досконалі субстанції - гіпс і бетон, мають масу недоліків. Крім величезної ваги таких декоративних фасадних елементів, навантажувальної фундамент, який на це часто і не розрахований, гіпсова та бетонна фасадна ліпнина була стійка до впливу води, а тому, звичайно ж, була дуже далека від досконалості.

Сьогодні вже встигла намітитися і зміцнитися нова тенденція - фасадний декор з пінопласту. І така популярність пояснюється гранично просто!

По-перше, фасадні елементи з пінопласту (або пінополістирол) мають дуже малу вагу, отже, навантаження на будівлю відсутня в цьому випадку в принципі.
По-друге, декоративні елементи фасаду з пінополістиролу надзвичайно прості у виготовленні і монтажі, і, якщо конструкція не сильно об'ємна, впоратися з її установкою може і одна людина.
По-третє, завдяки універсальності архітектурного декору з пінопласту і легкості його обробки, елементи оздоблення фасаду з пінополістиролу можуть майоріти найрізноманітнішими фактурами і квітами, що відкривають справжній простір для польоту творчої та дизайнерської думки.

Також необхідно відзначити, що фасадні елементи з пінополістиролу не бояться гниття і усадки, не схильні до утворення грибка. Крім того, матеріал має рекордну стійкість до зношування протягом практично всього періоду використання.

Огорожа ділянки. Утепление фасада

Як встановити деревяне вікно своїми руками

Установка і ремонт водонагрівачів

Как правильно подобрать насос для бассейна?