Декоративні фасадні елементи, оформлення фасадів


Як відомо, архітектурний декор по праву вважається невід'ємною складовою красивого і солідного будівлі або житлового будинку, що є предметом гордості власника і захоплення його гостей. Дійсно, декоративне оздоблення фасадів відмінно справляється зі своїм основним призначенням - можливістю повністю перетворити і персоналізувати будь-яку будівлю, продемонструвавши витонченість і нетривіальність смаку.

Сегодня сделать свой дом еще красивее очень просто. Фасадный декор киев, который Вы можете приобрести по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Огромный ассортимент товара и высокое качество работы Вас приятно удивит.


Традиційно, за часів вельми далекі, як основний матеріал для створення декору використовувалися набагато менш досконалі субстанції - гіпс і бетон, мають масу недоліків. Крім величезної ваги таких декоративних фасадних елементів, навантажувальної фундамент, який на це часто і не розрахований, гіпсова та бетонна фасадна ліпнина була стійка до впливу води, а тому, звичайно ж, була дуже далека від досконалості.

Сьогодні вже встигла намітитися і зміцнитися нова тенденція - фасадний декор з пінопласту. І така популярність пояснюється гранично просто!

По-перше, фасадні елементи з пінопласту (або пінополістирол) мають дуже малу вагу, отже, навантаження на будівлю відсутня в цьому випадку в принципі.
По-друге, декоративні елементи фасаду з пінополістиролу надзвичайно прості у виготовленні і монтажі, і, якщо конструкція не сильно об'ємна, впоратися з її установкою може і одна людина.
По-третє, завдяки універсальності архітектурного декору з пінопласту і легкості його обробки, елементи оздоблення фасаду з пінополістиролу можуть майоріти найрізноманітнішими фактурами і квітами, що відкривають справжній простір для польоту творчої та дизайнерської думки.

Також необхідно відзначити, що фасадні елементи з пінополістиролу не бояться гниття і усадки, не схильні до утворення грибка. Крім того, матеріал має рекордну стійкість до зношування протягом практично всього періоду використання.

Огорожа ділянки. Утепление фасада

Облицовка стен гипсокартоном по каркасу

Ворота из металлопрофиля своими руками