Чим утеплити трубу димоходу


Для утеплення димоходу можна використовувати такі матеріали як:

скловата;
волокнисті утеплювачі;
битий вогнетривку або червона цегла;
штукатурка.

Оштукатурювання - не найкращий спосіб утеплити димохід. На трубі димоходу закріплюють металеву сітку і наносять кілька шаром розчину шлаку і вапна. При такому варіанті доведеться щороку підмазувати відвалилася штукатурка. Тому варто двічі подумати про співвідношення зусилля - якість, перш ніж вибирати цей спосіб утеплення.

Качественная шпатлевка стартовая по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Засипка - використовуються теплоізоляційні сипучі матеріали різної величини. Один з найпростіших і дешевих варіантів. Можна використовувати бутовий вогнетривку або червона цегла, керамзит, шлак і т.п.

утеплення труби димоходу своїми руками

Мінеральна (кам'яна) вата - виробляється з гірських порід базальтового походження, в деякі додають скло (скловата). Самий популярний і надійний спосіб утеплити димохід. Але є недолік: потрібен захист із сталевого кожуха. Без додаткового захисту вата довго не протримається - вітер і волога зведуть всі праці на «ні».

При виборі між мінеральною і скловатою варто враховувати, що скловата краще зберігає тепло і за ціною дешевше, але мін.вата міцніше і більш вологостійка.

Вибираючи утеплювач краще орієнтуватися на якість продукту, так як матеріалу знадобитися не дуже багато. Від якості утеплювача і проведених робіт залежить як довго служитиме димохід.

Увага!!! Ні в якому разі не використовуйте горючі матеріали для утеплення димоходу!
Утеплення труби димоходу своїми руками

При виготовленні димоходів використовують різні матеріали: цегла, азбестоцементні труби, метал. При утепленні димоходу своїми руками поодинці рекомендується застосовувати рулонні утеплювачі, так як їх можна закріпити без сторонньої допомоги.

Зовнішнє утеплення проводиться для готових димоходів, що не утеплялися в процесі будівництва. Внутрішнє виробляється при будівництві нового або капітальному ремонті старого димоходу.

Як утеплити балкон або лоджію

Чим утеплити трубу димоходу

Фильтры для питьевой воды