Чим пофарбувати деревяний паркан


Дерев'яний паркан є одні з найпопулярніших видів огорож. Маючи масу переваг він не тільки служить як огородження ділянки, але ще і виконує декоративні функції.

Профессиональный ремонт дверей по ссылке http://dveri-artservis.kiev.ua/uslugi/remont-dverei/, высокое качество услуг и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Однак час не шкодує нікого. І гарний сьогодні парканчик, через рік - два втрачає свій привабливий зовнішній вигляд, стає сірим і похмурим. І домовласники починають думати, чим пофарбувати паркан, щоб було не тільки красиво, але і надовго.

вибір фарби

При виборі фарби для забору, до неї повинні пред'являтися більш високі вимоги. Адже крім того, що вона буде захищати дерев'яні елементи від вогкості, цвілі, грибків і ультрафіолету, фарба повинна зберігати свою яскравість і блиск кілька років.

Відео: Як пофарбувати дерев'яну стіну, щоб на 10-15 років вистачило? Все по розуму.

Вибираючи фарбу варто враховувати, що вона буває трьох видів, в залежності від основи:

Алкідна (емаль);
акрилова;
Масляна.

Алкідна фарба стійка до атмосферного впливу і буде захищати дерев'яний паркан до 4 років. До її складу входять: спирти, кислоти, алкідна смола і інші компоненти. Вона повинна наноситися на суху і чисту поверхню. На висихання їй потрібно не менше 8 годин.


Акрилова - в її основі лежать акрилати і вода. Вона не закриває пори, що дозволяє дереву дихати, при цьому захищає від вологи. Для дерев'яного паркану цей вид вважається найоптимальнішим варіантом.

Акрилова краса зберігає колір навіть після довгого впливу на неї дощів, сонячних променів, перепаду температури. Термін служби складає 5 і більше років.


Масляна - класична фарба якою покривають дерев'яні паркани вже не одне десятиліття. В основному виробляються російським компаніями. Головним плюсом масляної фарби є стійкість до атмосферних впливів.

Має кілька суттєвих недоліків: довго сохне - 24 години, швидко втрачає свій початковий колір. Якщо потрібно пофарбувати дерев'яний паркан недорого, то олійна фарба самий підходящий варіант.

Жизнь в деревянном доме

Види декоративних підлог

Выбираем место для альпинария

​Будинки з деревяного бруса