Цементно-піщана стяжка підлоги по маяках

Стяжка статі по маяках - один з найбільш дієвих і практичних способів підготувати підлогу до укладання підлогового покриття і зміцнити основу під нього, таку стяжку Ви можете придбати на сайті: http://g-stroy.biz.ua/polimin-sc-5.html, ціни Вас приємно здивують.

Це досить трудомісткий і одночасно важливий процес. Адже від рівності підлоги буде залежати не тільки міцність укладання ламінату, плитки і т.д, а й рівна установка вікон, одвірків і всієї споруди в цілому. Більш того, саме цементна стяжка підлоги допоможе зробити косметичні маніпуляції, які зможуть приховати:

Електропроводку під час електромонтажних робіт
опалювальну систему
Інші види непривабливих, але практично необхідних комунікацій

В ході проведення ремонту квартир в будь-яких типах приміщень найчастіше використовується один з наступних видів вирівнювання підлог:
Традиційна стяжка цементом (цементно піщана стяжка підлоги)
Сухі вирівнюють підлоги (напівсуха стяжка підлоги)
Наливна стяжка (стяжка самовирівнюється розчином)

Підготовчі роботи перед стяжкою підлоги

Щоб стяжка підлоги була якісною, потрібно простежити за чистотою піску, використовуваного для розчину - не повинно бути ніяких сторонніх предметів. Розведення цементу також вимагає певної вправності - консистенція розчину цементу в результаті повинна вийти схожою з щільністю сметани. Просто дотримуйтесь інструкцій на упаковці. Для додання цементного розчину в'язкості, додайте в нього клей ПВА.

Ви також повинні контролювати правильність пропорцій інгредієнтів: співвідношення цементу з піском має дорівнювати 1 до 4 - 5. При виготовленні цементно піщаної стяжки підлоги найкраще використовувати готовий розчин ЦПС.

Товщина виливається розчину повинна бути в межах 5 - 6 см. Якщо ж необхідна висота підлоги перевищує зазначену планку, просто засипте більше керамзиту в основу. Це значно полегшить навантаження на підлогу, а заодно і цементну суміш заощадите.

​Фіброцементна стяжка підлоги

Плавающая стяжка по теплоизоляции

Бетонна стяжка підлоги