​Будинки в стилі фахверк: переваги та особливості

Кожен, хто приступає до будівництва власного будинку, мріє про те, щоб цей будинок був хоч трохи особливим і несхожим на інші будинки. Саме тому, гуляючи по котеджних селищ можна спостерігати різноманітність стилів, в яких виконані сучасні затишні заміські будинки. Мабуть, найбільш рідкісними в нашій країні поки що залишаються вдома в стилі фахверк, але з кожним роком кількість прихильників цього стилю зростає, а значить, з'являються нові заміські котеджі в стилі фахверк.

Все об инвестировании Вы можете узнать на портале InvestingTrends.net прямо сейчас абсолютно бесплатно.

Будинки в стилі фахверк: переваги та особливості

Походження архітектурного стилю Фахверк

Назва стилю походить від німецького слова «fachwerk», яке перекладається як «ферма» (вид будівельної конструкції). До будинків в стилі фахверк можна віднести споруди, в основі яких лежить каркас з дерев'яних балок, які розташовані як прямо, так і під різними кутами, причому, ці балки залишаються відкритими, підкреслюючи конструкцію будівлі. Спорудження стіни будинку раніше відбувалося шляхом заповнення міжбалочні простору деревом або глинобитним матеріалом, який сьогодні замінюють альтернативними матеріалами.

Походження архітектурного стилю Фахверк

У більшості наших співвітчизників цей архітектурний стиль асоціюється з такими європейськими державами, як Німеччина, Швеція і Австрія, вважається, що саме Німеччина і є батьківщиною стилю фахверк, де вперше стали застосовувати цю оригінальну технологію будівництва будинків. Пік популярності цього архітектурного стилю припав на 16-17 століття, будинки в стилі фахверк цінувалися за свою міцність і високу надійність, але через час багато такі будинки замінили кам'яними. Причиною такої зміни стала нестача деревини, яка використовувалася для опалення будинків, а також її висока вартість.

​Купити посуд - рішення далекоглядної господині

​ Будівництво фахверкових будинків

Входные стальные двери - мифы и реальность

Будівництво швидкомонтованих Котеджів

Будівництво фахверкового Котеджів