Бамбукові шпалери - як клеїти?


Бамбукові шпалери для обробки стін стають все більш популярними, так як мають ряд переваг, які задовольнять найвимогливіші запити. Цей вид шпалер варто вибрати, тому що вони:

Вы мечтаете о хорошем бойлере? Тогда Вы обратились по адресу! Огромный ассортимент товара  и приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


невибагливі в догляді - забруднення можна видалити або вологою тканиною, або спеціальним миючим засобом;
не вимагають ретельної підготовки поверхонь до ідеально гладкого стану;
прекрасно маскують дрібні дефекти стін завдяки своїй потовщеною структурі;
дозволяють наносити дисперсійні і акрилові покриття;
не деформуються і не усушіваются після поклейки;
можуть створювати ефект рельєфної штукатурки;
мають гарний вигляд.

Як правильно поклеїти шпалери. Готуємо стіни і робимо розмітку

Для обклеювання стін флізеліновимі шпалерами підійдуть такі поверхні як дерево, штукатурка, папір, ДСП, бетон, гіпсокартон та ін. Колір поверхні повинен бути близьким до кольору шпалер або нейтральним.

Підготовка стін включає в себе зняття старих шпалер, видалення бруду і фарби, для чого ви можете скористатися наждачним папером середнього калібру. Також обов'язково грунтування поверхні.

Далі ми розглянемо як клеїти шпалери з флізеліну широкого формату. Починайте обклеювання шпалерами з кутка кімнати. Поставте відмітку на відстані 1 м від кута і проведіть вертикальну лінію, бажано використовувати при цьому рівнемір. Для кращого результат нанесіть такі розмітки по всій поверхні. Так як бамбукові шпалери, як правило, мають ширину 1,06 м, то такий запас ширини дуже зручний для створення в кутах приміщення чіткого стику.


Підготовка шпалер з флізеліну

Після підготовки стін приступаємо до нарізки заготовок шпалер на всі стіни. Цей процес у вас не викличе труднощів, якщо стиковка малюнків не потрібно.

Якщо у вас є шпалери з малюнком, то піктограма на етикетці підкаже вам розмір підгонки. Зрушуючи вниз або вгору наступні заготовки, ви досягнете збігу малюнка.

На добре вимитий підлогу або на поліетиленову плівку розкачайте рулон лицьовою стороною донизу. Потім відміряйте потрібний розмір (можна з невеликим запасом), зробіть зарубки ножем, зігніть полотнище і розріжте по лінії згину. Розстелите рулон для наступного листа, перевірте підгонку малюнків. Для нарізки заготовок для всієї кімнати розгортайте рулон з одного боку послідовно.

Щоб правильно поклеїти шпалери з флізеліну, використовуйте спеціальний клей високої якості. Для його приготування дотримуйтесь простий інструкції: поступово всипати необхідну кількість клейового порошку в воду, добре помішуючи. Суміш повинна протягом деякого часу настоятися. Як поклеїти шпалери.


Покрокова інструкція

Ознайомтеся з інструкцією виробника шпалер. Клей наносите рівномірно, промащуючи велику ніж ширина шпалер площа стін. Найбільш швидкий спосіб - це нанесення клейової маси лише на поверхню стін.
Правильна перша наклейка - половина успіху. Для ретельного скріплення шпалер зі стіною використовуйте шпатель, видавлюючи надлишки клею в сторону, де ще немає шпалер. Для рельєфних фактур застосовуйте для шпалер валик.
Якщо ви не знаєте як клеїти бамбукові шпалери, то краще зверніться до професіоналів. Зіпсувати результат роботи може навіть недосвідченість в відрізанні зайвих залишків шпалер. Рекомендується для цього використовувати шпатель і ніж, при цьому ніж не слід відривати від лінії відрізу, а переміщати лише шпатель.
Незважаючи на те, що виробники стверджують, що їх клей не залишає слідів, все ж приберіть його залишки за допомогою вологої губки.
Приклейте наступний лист, проглажівая місця стиків валиком. Не забудьте про суміщення малюнків.
Поклейка шпалер по кутах виконується за такими ж правилами, різниця лише в тому, шпателем придавлюються обидва полотнища, а також підрізають обидві сторони.

Силіконові лубриканти

Чем лучше смазать опалубку?

Заливка підлоги: робимо самі

Навіщо потрібні шпалери