​Армована стяжка підлоги

Якісна армована стяжка найчастіше використовується з метою вирівнювання поверхонь, які в подальшому будуть піддаватися чималим навантаженням. Посилення конструкції різними методами дозволяє підвищити її довговічність і знизити можливість виникнення різного плану деформацій.

Професійно виконана армована стяжка підлоги під ключ стане хорошим рішенням для гаражів, магазинів, промисловий будівель т.д. Компетентні майстри з подібними роботами справляються досить швидко і без проблем.

Профессиональную уборку квартир, а также других помещений проводит компания HEMSTÄDNING по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

заливка армованої стяжки підлоги

армована стяжка

заливка армованої стяжки

монтаж армованої стяжки

армована стяжка підлоги

монтаж армованої стяжки підлоги

Заливка армованої стяжки підлоги

Наші співробітники можуть оперативно і якісно залити армовану стяжку під ключ в Санкт-Петербурзі на будь-якому об'єкті. Адже досвідчені фахівці добре знаються на своїй справі і керуються знаннями, накопиченими протягом чималої кількості часу.

Багатьом Клієнтам цікавий монтаж армованої стяжки підлоги за 1 день з матеріалами. У деяких випадках це цілком реально - головне грамотно провести підготовку. Адже вирівнювання поверхні даними способом може здійснюватися за допомогою:

металевої сітки (вона відмінно підходить для приміщень з дуже високою прохідністю);

полімерної зміцнює конструкції (якщо шар розчину становить менше 80 мм, то даний варіант буде доречний для проведення робіт; міцність полотна при цьому дещо менше, ніж у попередньому випадку, але для деяких приміщень достатня);

стекловолоконной сітки (такий варіант підійде там, де необхідно бетонне полотно без обважнення; легкість - основна перевага даного рішення);

фібри (в цьому випадку мова йде про нестандартному зміцненні; подібний матеріал відрізняється від вищеописаних і використовується в якості «добавки» в цементний розчин; волокна можуть бути поліпропіленовими, металевими, базальтовими і ін. - це дозволяє варіювати ступінь міцності готового покриття).

Будь-які питання можна завжди поставити нашим консультантам.

​Антистатичні підлоги

Ремонт дощатої підлоги

​Фіброцементна стяжка підлоги

​Товщина наливної підлоги

Бетонна стяжка підлоги