Арматура

Арматура - елемент будівельної конструкції, призначений для армування залізобетонних конструкцій. Будівельна арматура - це металеві стрижні, з яких збираються різні будівельні конструкції і далі заливаються бетоном. Арматура для фундаменту і інших ЖБК повинна бути виготовлена строго по ГОСТ 5781-82, який характеризує гарячекатану круглу сталь гладкого і періодичного профілю, призначену для армування як звичайних, так попередньо напружених залізобетонних виробів.

Качественную арматуры Вы можете купить на сайте msk-metallstroy.ru по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Арматурні стержні можуть розділятися способами прокатки, межі текучості, стійкості до корозії (К), наявності термічної обробки (Т), стійкості до зварювання (С), діаметру. Наприклад, арматура А500С - це гарячекатані стрижні, посилені термічною обробкою (А), які підходять для зварювання (С) з межею плинності 500.

Арматурні стержні можуть відрізнятися діаметром. У нас завжди в наявності стрижні з діаметром 6 - 25 мм. Великим попитом користується арматура 12 (діаметр 12 мм). Середній діаметр дозволяє застосовувати ці стрижні для зміцнення практично будь-яких залізобетонних монолітних конструкцій. Арматура для будівництва будинку (1 - 2 поверхи) з стрічковим фундаментом, як правило, застосовується у вигляді прутів 8 мм перетином, і цього вистачає для забезпечення міцності.

Частий питання: "яку вагу метра арматури". Існують таблиці розрахунку. Наприклад, 1 погонний метр стрижнів 10 мм становить 0,617 кг. Тонна арматури 10 містить 1620,75 пог.м.

Поради майстра

Льох термос

Шкаф купе.