​Як зробити натяжну стелю своїми руками

Поширеність натяжних стель вже не дивує: вони давно перестали бути ноу-хау і перетворилися в звичний, що не втрачає актуальності спосіб оформлення кімнати. При цьому багато хто воліє встановлювати натяжні стелі своїми руками, фото і відео матеріали з даної тематики лише підтверджують цю тенденцію.

Качественная школка для винограда купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Щоб провести монтаж натяжної стелі своїми руками, належить обзавестися спеціальним інструментом, матеріалами, і, звичайно ж, терпінням.

Етапи робіт:

точне зняття замірів;

установка кріпильного профілю;

монтаж стійок для світильників;

кріплення плівки натяжної стельового полотна;

установка світильників.

Технологія установки натяжної стелі самостійно

Всі виміри необхідно проводити на рівні кріпильного профілю. Натяжна стеля вимагає опускання рівня від дійсної стельової плити по ряду причин, однією з яких є недостатня рівність поверхні існуючої стелі. Відступати слід від найнижчої точки стелі, і проводити через неї лінії для монтажу майбутнього стельового покриття.

Для вдалого розташування спаечних швів слід врахувати розташування дверей, вікон, труб, повітроводів, проводки і інших комунікацій. Лише після зняття замірів можна вирушати за матеріалами.

Установка натяжної стелі своїми руками починається з кріплення профілю:

здійснюйте кріплення по всьому периметру стелі;

перед монтажем переконайтеся в рівності профілів за допомогою рівня;

для стикування профілів їх обрізайте їх під кутом в 45 градусів.

Далі здійснюється монтаж стійок світильників і підключення до електрики. Необхідно спроектувати на поверхню підлоги точки, які відповідають центру кожного світильника на стелі. Це можна зробити за допомогою лазера або схилів. Процедуру необхідно провести саме на цьому етапі, так як після натягування стелі прорізати в ньому отвори для світильників доведеться наосліп.

Монтаж плівки стелі проводиться за допомогою газового генератора або будівельного фена:

Полотно розігрівається і кріпиться до профілів від кутів. Важливо не пошкодити поверхню плівки, не забруднити її, уникати нерівностей, зморшок, вм'ятин - все це буде кидатися в очі на ідеально гладкій поверхні натяжної стелі. Перегрів полотна також може бути небезпечний.

Після цього проводиться монтаж точкових світильників. Знайдіть точний центр світильника на плівці, приклейте кільця світильників на цианакрилат. Клей повинен стикатися по всьому колу деталі з плівкою, а точка центру повинна перебувати рівно посередині. Після висихання клею потрібно акуратно тонким і дуже гострим ножем вирізати плівку в кільці.

Монтаж натяжної стелі своїми руками може відняти чимало часу, нервів і сил. Довірте настільки трудомісткий і складний процес професіоналам!

Кроквяна система своїми руками

​Як утеплити деревяні вікна своїми руками

​Тканевый потолок своими руками

Гараж из металлопрофиля своими руками

Как сделать сауну своими руками