​Як прибрати бульбашки на шпалерах

Неприємно перебувати в приміщенні, де шпалери наклеєні недбало, з бульбашками. Такі дефекти відразу кидаються в очі і виконана робота абсолютно не радує. Щоб красиво обклеїти кімнату шпалерами необхідно мати досвід, і слідувати деяким правилам.

Вы можете заказать геологию под строительство по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Намазане клеєм полотно шпалер прикладіть до стіни і дуже акуратно, щоб не пошкодити, розрівняйте по стіні спеціальним пластиковим шпателем. Це робиться з середини, спочатку вгору, потім вниз і в сторони. Випускаючи бульбашки, не потрібно полотно натягувати. Якщо зробити таку помилку, то ви отримаєте між полотнами непривабливі шви, які з'являться в результаті висихання і усадки матеріалу.

Навіть якщо добре розрівняти полотно, на ньому все одно з'являться невеликі пухирці - так і повинно бути. Вони пропадуть, коли шпалери повністю висохнуть. Обов'язково користуватися правилами при обклеювання стін шпалерами: не відкривати вікна під час обклеювання та після нього хоча б добу, не потрібно їх спеціально сушити будівельним феном. Дайте їм просохнути природним чином. Якщо немає, то вони просто відклеяться. Якщо після висихання на шпалерах все-таки залишилися бульбашки, не біда, їх можна ліквідувати самостійно.

Візьміть голку і просто проколіть міхур. Розгладьте це місце ганчіркою або пластиковим шпателем. Є ще дуже цікавий спосіб. Купуйте звичайний шприц, неважливо на скільки кубиків. Наберіть в нього для шпалер клей і проткніть міхур, видавлюючи всередину клей. Витягніть голку і потріть на цьому місці ганчіркою. Потрібну кількість клею розподілитися всередині міхура, а зайвий клей вийде назовні. Ви його просто зітре тієї ж ганчіркою.

Ні в якому разі не потрібно розрізати пухирі ножицями. Склеїти розійшлися боку шпалер ви, потім просто не зможете через особливості полотна. І у вас не стіні будуть видні некрасиві щілини.

Як зробити фундамент з плит

​Як зробити (збільшити) отвір в стіні

​Як вибрати квартиру в новобудові