Як підігнути відливМонтаж відливу на пластикове вікно

Коли вікно вже зафіксовано дюбелями, потрібно з вуличною боку прикріпити відлив, що вмонтовується в нижній частині вікна.На сегодняшний день все больше популярности набирает потолок подвесной, приобрести который Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Робиться це просто: відлив прикручується до нижнього віконного профілю саморізами по металу 9 мм довжини і 4 мм діаметра з пофарбованої головкою в колір відливу. Зазор між вікном і відливом, навіть якщо він мінімальний, можна закрити силіконом, щоб повністю виключити потрапляння вологи під вікно.

Прикручуємо відлив на пластикове вікно
Попередня регулювання вікна

Перша частина монтажу завершена, тому потрібно перевірити, чи працює правильно віконна фурнітура, або її потрібно відрегулювати. Стулка вікна повинні відкриватися легко, нічого не зачіпаючи ні в одному з режимів. Також відкрита стулка не повинна сама закриватися або відкриватися далі. При необхідності її можна відрегулювати по віконним петель, використовуючи шестигранник.
запінення

Далі вікно потрібно знову повністю закрити, про всяк випадок ще раз перевірити рівнем і на правильність розташування в отворі, після чого щілини між віконною рамою і прорізом задуваються монтажною піною. Важливо враховувати, що заповнення повинно бути повним, без утворення пустот, тому великі щілини краще задувати в кілька прийомів з інтервалом в 2 години. Крім того, слід використовувати піну по сезону - тобто в мороз користуватися спеціальною всесезонной або зимової піною.

Годин через 12, коли піна повністю застигне, при небоходімості, потрібно зрізати канцелярським ножем все зайве. Зрізуючи піну, враховуйте, що вона руйнується під дією прямих сонячних променів, тому для надійності її бажано потім приховати під шаром штукатурки або шпаклівки.
установка підвіконня

Мансардні вікна

Саморіз зі свердлом

Будівництво дерев

Епоксидні підлоги