Все про точкові світильники

Установка точкових світильників своїми руками, всупереч поширеній думці, не є складним Установка-точкових-світильників - покрокова-існтрукція-по-монтажуелектромонтажним процесом, займає небагато часу і не вимагає будь-якої особливої спеціальної підготовки. У цій статті докладно викладено покрокове фото керівництво по монтажу, прочитавши яке, установка точкових світильників своїми руками не викличе у вас ніяких питань і складнощів.

Специально для Вас дотупна замена электрики цена на услуги Вас приятно удивит.

Варто зазначити, що основною перевагою точкових світильників, щодо інших освітлювальних пристроїв, (люстри, настінні і стельові світильники), є рівномірне освітлення всієї площі приміщення і практично повна відсутність тіні від предметів, що дуже благотворно впливає на наш зір.

Існує багато різних варіантів монтажу точкових світильників, в кожному з яких використовуються свої певні марки проводів, методи їх кріплення до стелі, з'єднання зі світильниками і між собою. Так само світильники можуть мати різні лампи, наприклад, на 12 вольт, де підключення виконується через понижуючий трансформатор струму, на 220 вольт, а так само дуже велику популярність зараз набувають світлодіодні лампи. У нашому прикладі ми розглянемо варіант монтажу точкових світильників з лампами розжарювання на 220 вольт, який є найпростішим, безпечним, надійним і практичним.

Що обов'язково потрібно врахувати перед початком монтажу?

Як правило, левова частина підвісних стель вмонтовується з матеріалів схильних до горіння, це можуть бути пластикові панелі, МДФ панелі, всі види натяжних стель, фанера або ДСП. У нашому прикладі, стеля виконана з пластикових панелей.

Монтаж-точкових-світильників-фото-інструкція

Даний вид стелі ставитися до особливо пальним, тому слід особливу увагу приділити протипожежної безпеки. Для даного випадку це:

негорючі, жаростійкі дроти

надійний метод з'єднання проводів між собою

правильний вибір потужності ламп, які будуть встановлюватися в світильники

Вимога до використання негорючих проводів, відноситься до всіх видів підвісних стель, особливо воно актуально при використанні в точкових світильниках ламп розжарювання і галогенних ламп. Так як при їх використанні йде сильне нагрівання випромінюється лампою по обидва боки стелі. Провід постійно схильні до сильному теплового впливу, повинні витримувати тривалі температурні навантаження, в іншому випадку можливе руйнування ізоляції, коротке замикання і пожежа. Чим більше потужність лампи заставленій в точковий світильник, тим сильніше нагрів, якому піддаються дроти.

вибираємо провід

Існує величезна безліч негорючих або малоподверженних горіння марок проводів, але нам потрібно знайти відповідний конкретно нашим критеріям:

НЕ горіти

витримувати тривалий вплив високих температур

Даними характеристиками в повній мірі володіє провід марки РКГМ.

Првовод-РКГМ

Провід РКГМ - м'який багатожильний мідний провід, термостійкий, жаростійкий, негорючий.

Має два ізоляційних шару:

зовнішній, складається з стекловолоконной лакованої обмотки

внутрішній, виготовлений з кремнийорганической гуми особливої міцності

Температурні характеристики від -60 до +180 градусів Цельсія. У велику область застосування даного проводу входять лазні і сауни, де нагрівання повітря і перепад температур досягають критичних значень.

Як обрати сонячні батареї

Все про точкові світильники

Все про термоізоляцію стін

Як обрати електродриль