Водопровід у приватному будинку своїми руками

Як провести систему водопостачання в заміському будинку Наявність водопроводу в приватному будинку - це вже не примха, а необхідність, без якої уявити собі сучасне і комфортабельне житло неможливо. Систему водопроводу можна спостерігати навіть в будинках старої споруди, де спочатку водопостачання не було передбачено. Встановити водопровідну систему в приватному будинку своїми руками можна завдяки сучасним системам монтажу, які дозволяють не вдаватися до послуг фахівців. Водопровід у приватному будинку: креслення і схеми Одним з найбільш зручних і вигідних варіантів водопостачання в приватному будинку - підключення до центрального водоводу. Вигоди такого рішення очевидні: не треба шукати джерело води на місцевості; вода в системі загального водоводу повинна мати відповідність санітарним нормам; невисока вартість врізки; натиск води в будівлі буде постійним. 

Профессиональная консультация по технике безопасности от фирмы Biocider, также Вы можете заказать услуги маркировки по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Схема водопроводу Але ці плюси можуть обернутися і мінусами, наприклад: комунікації можуть бути застарілими, в цьому випадку на внутрішній поверхні труб з'являються різні нашарування, що вимагає ремонту трас і відключення води. Через населений знижується кондиція води, що вимагає її додаткового очищення; оформлення потрібних документів може тривати довго. Схема дачного водопроводу Підключення до центрального водопроводу складається з таких етапів: Процес оформлення потрібних паперів. В першу чергу треба взяти план місцевості з прокладеними на ньому комунікаціями і разом з документами на будинок (дозвіл на будівництво або право власності) подати в місцеве відділення водоканалу, де видадуть ТУ підключення будинку до мережі. Потім організація, що володіє ліцензією, складає проект водоводу в будинок і реєструє його в СЕС. Після цього треба взяти дозвіл на розкопки для прокладки труб і починати подальші роботи. Установка системи. Прокладати труби і здійснювати врізку в центральний водогін мають право спеціалізовані організації, дізнатися про які можна в водоканалі. Своїми силами можна викопати канаву, зробити підсипку піском, засипати канаву після закінчення робіт. Всю іншу роботу, як-то: підключення до центральної системи, доведення труб до будинку, установка лічильників проводиться фахівцями. На завершення процесу уповноважений водоканалу складе акти введення приладів в експлуатацію. Протягом всього періоду виконання робіт складається маса актів. Існує два способи організації водоводу в приватному будинку: Підключення послідовне, при якому від однієї труби, що виходить від джерела, до кожного приладу робиться відведення. Таке підключення доречно для невеликих будинків, в яких не більше 3-4 мешканців через одночасне включення всіх приладів може пропасти натиск. При паралельному підключенні насос і запас джерела повинні бути достатніми для того, щоб забезпечити потрібний напір води при виведенні труби до кожного приладу від розподільного пристрою. Таке підключення найзручніше в житлових будинках.

​Як зробити натяжну стелю своїми руками

Водопровід у приватному будинку своїми руками

Будівництво будинку своїми руками.

Як побудувати ганок з деревини своїми руками