Вибираємо пластикові вікна

Для гарантованої теплоізоляції внутрішніх приміщень ідеальним рішенням може виявитися замовлення і установка пластикових вікон. Якщо вони дійсно виявляться якісних, то зможуть прослужити при найжорсткіших кліматичних умовах десятки років!

Вибрати правильні пластикові вікна досить складно. Потрібно звертати увагу на безліч параметрів. Фахівці компанії http://plastikovie-okna-spb.ru/index.php/produkts... підказали, що в першу чергу потрібно торкнутися профілів, які виготовляються на складному обладнанні з пластика ПВХ технологією екструзії. Це дозволяє профілів відрізнятися потрібними розмірами і високою міцністю. Але щоб профіль міг відрізнятися високою заявленої міцністю, рекомендується звертати увагу на його ширину і товщину. Останній показник повинен варіюватися в межах 2-3 мм, тоді як ширина профілю не повинна бути менше 58 мм. Зрозуміло, можна замовити застарілі пластикові вікна шириною в 50 мм, то вони виявляться з одним рядом скла і не зможуть гарантувати високий рівень теплової ізоляції.

Качественная фурнитура мебели в донецке, купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Важливо звернути увагу на товщину стекол і їх кількість. Уже стало своєрідним стандартом, що мінімальна товщина стекол усередині склопакетів не повинна бути менше 5 мм. Відмінним рішенням виявиться замовлення віконних систем з пластика, в яких скла мають товщину в межах 6-8 мм. Це, звичайно, серйозно підвищує ціну вікна, але дозволяє гарантувати як високий рівень теплоізоляції, так і безпеку.

Пластикові вікна найчастіше зустрічаються в продажу двох видів - однокамерними і двокамерними. Перші складаються з двох рядів стекол, тоді як останні - із трьох. Останні, як правило, мають ширину профілю до 70 мм і їх прийнято вибирати для регіонів з холодним кліматом.

На скла можуть наноситися різні полімерні плівки, здатні як скоротити втрати тепла, так і вхідний випромінювання сонячного світла. В останньому випадку використовується оксид металу, здатний відображати левову частину ультрафіолетового випромінювання. Коли вікна виходять на сонячну сторону, рекомендується замовляти пластикові вікна саме з вищевказаної полімерною плівкою.

Важливо звертати увагу на ущільнювачі, які в наш час зустрічаються трьох видів - гумовими, акриловими та силіконовими. Перші виграють дешевизною, тоді як дві останні, які стоять дорожче, відрізняються підвищеною пластичністю і довговічністю в експлуатації.

Фурнітура, в яку входять такі традиційні елементи, як поворотні механізми, замки і петлі, неодмінно повинна підбиратися якісною. При найменшій підозрі, що вона виявиться поганої якості, краще відмовитися від неї. В останньому варіанті можна купити фурнітуру окремо і віддати на інсталяцію в віконну систему.

​Армована стяжка підлоги

Як обрати електродриль

Типи алюмінієвих вікон

Види декоративних підлог