Утеплюємо покрівлю в своєму заміському будинку


Утеплюємо покрівлю пенофолом Багато хто мріє про тепле заміському будинку, де можна комфортно почувати себе в будь-який час року. Пора переходити від мрій до справи! Потрібно піддати ізоляції все приміщення, але почати найкраще з покрівлі, так як причиною витоку до 35% тепла є дах будинку.
Доцільно використовувати складні конструкції покрівлі (багатошаровий «ізоляційний пиріг»), поєднання матеріалів призведе до підвищеної довговічності покрівлі і відчутного зниження тепловтрат. «Ізоляційний пиріг» зазвичай складається з мінерального утеплювача, вітро- і влагозащитной мембрани, пароізолятора, яким є спінений поліетилен.


Якщо потрібно забезпечити більш ефективну теплоізоляцію, але без збільшення ваги самої конструкції, то для цього в елементах будівель застосовуються мінеральні вати. За своєю структурою мінеральні вати це волокнисті матеріали, що володіють відмінними властивостями теплоізоляції.


ВАЖЛИВО! Максимально захистить житло від холоду тільки багатошарова покрівельна теплоізоляція!
Багатошарова теплоізоляція в розрізі
Монтаж відбувається таким чином: утеплювач укладається шарами, які відокремлюють один від одного кроквами. При цьому не варто економити на товщині теплоізоляційного матеріалу, інакше можуть з'явитися ділянки з недостатнім утепленням і ваші труди в результаті виявляться малоефективними. Пам'ятайте, що вся конструкція піддається впливу з боку зовнішнього середовища, мінераловатний утеплювач в такому випадку вимагає додаткової гідро- і пароізоляції захищає його від руйнування.

Утеплюємо цоколь будинку пінопластом

Організація водопостачання будинку

Правильне будівництво каркасних будинків

Основні переваги каркасного будинку