Утеплення підлоги по грунту мраморные камины в Одессе

При організації статі по грунту, як і в процесі інших робіт з будівництва, важливо не допустити виникнення містків холоду. Тому, для утеплення підлоги по грунту краще використовувати плити пінополістиролу з профільованими краями. Вони щільно прилягають одна до одної, і навіть якщо розчин затечёт в щілини, він завдасть набагато менше шкоди, оскільки не досягне бетонної стяжки. Якщо ж використовується утеплювач з рівними краями, на нього варто укласти будівельну плівку, і тоді ви будете впевнені, що містки холоду чи не з'являться.
Правильно покладіть комунікації

Для создания неповторимого домашнего уюта Вы можете приобрести мраморные камины в Одессе по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Хоча сучасні труби опалення вже теплоізольовані шаром спеціального матеріалу, важливо враховувати те, що гаряча вода, яка буде по ним поступати, сприяє розширенню труб, а також, нагрівання матеріалу навколо них, а отже, теплообміну з ним. Щоб виключити неприємні наслідки такого ефекту (наприклад охолодження води), труби бажано укладати на шар теплоізоляції, а не під нього. Якщо труби досить великого діаметру, що перевищує товщину теплоізоляції, варто запланувати спеціальні канали під них, які слід організувати раніше, ніж буде укладений утеплювач.
Укладайте демпферну стрічку по периметру

З усіх компонентів статі, стяжка найбільш рухлива, так як, постійно піддається коливанням температури, вологості, а крім того, відчуває чисто механічні навантаження. У зв'язку з цим, завжди необхідно залишати зазор близько 2 см між підлогою і стіною будівлі. Інакше, при русі або розширенні пирога статі, він буде тиснути на стіну, що неминуче призведе до неприємних наслідків: розтріскування стін, деформації підлоги.

Джерело: http://piramida-ug.com.ua/news/otdelka-kaminov-mramorom

Экологичны и технологичны дома из клееного бруса

Основа будівництва каркасного будинку ламинат в Одессе

Весна как повод изменить дизайн интерьера в Одессе