Тканинні шпалери, їх види та способи обклеювання

Кожен з нас, напевно, мріяв хоч трохи пожити в шикарному палаці, де стіни драпіровані найбагатшими тканинами різноманітних кольорів і відтінків, з орнаментами і візерунками. Але час палаців проходить, та й доступні вони далеко не кожному. Але прогрес йде вперед. Повноцінною заміною багатим драпіровок і драпірувальні тканин можуть стати тканинні шпалери, які своїм аналогам ні в чому не поступаються.

Создание сайта Одесса профессионально, быстро и по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тканинні шпалери складаються з натуральної тканини (віскоза, шовк, бавовна, льон, фетр, джут), наклеєною на флізеліновую або паперову основу. Існують також тканинні шпалери з ефектом ворсистих поверхонь або велюру.

Залежно від типу обклеювання та зовнішнього вигляду виділяють різні шпалери.

Тканинні шпалери можна віднести до одного з найбільш нестандартних і цікавих рішень оформлення приміщень. Розрізняють декілька типів тканинних шпалер за технологією виробництва тканинної поверхні. До першого типу відносять Стек гілок шпалери. Суть виробництва полягає в наклеюванні паралельних ниток бавовни, віскози, шовку, льону на папір або інший матеріал. Як правило, ці шпалери одноколірні, але на відміну від їх одноколірних аналогів, вони виграють: крім того, що вони ідеально підходять до дизайну приміщення, вони ще приємніше на дотик і більш фактурні. До другого типу відносяться жакардові текстильні шпалери. Це шпалери з малюнком, які утворює переплетення ниток. Жаккард вдає із себе плетіння тканини, який використовується для того, щоб відтворювати візерунки.

Для цього використовуються спеціальні жакардові машини, за назвою яких і названі шпалери. Випускають ці шпалери з великим, чітким малюнком, що виглядає дуже ефектно, і в порівнянні з текстильними, і звичайними паперовими шпалерами. При виробництві текстильних шпалер застосовують також техніку букле (фр. «Boucle» - завитий). Букле - це тканини з хвилястою поверхнею, що нагадує каракуль.

Як поклеїти стіни тканинними шпалерами ?!

Залежно від того, який вид шпалер і виду основи, куди клеїться тканинна поверхню (папір або флізелін) виділяють різні способи обклеювання. Якщо мова йде про текстильних шпалерах з паперовою основою, то на них спочатку необхідно нанести клей, і залишити шпалери на 5-10 хвилин, а потім наклеїти на стіну. Якщо основа флізелінова, то клей спочатку наноситься на стіну, а потім до неї клеяться шпалери.

Клеїти шпалери також по-різному: або, як звичайні, або натягувати паралельно стіні. Це називається метод драпірування.

Існують також тканинні «безшовні» шпалери. Ширина рулону цих шпалер досягає приблизно 2,7, а це середня висота стін. Перед тим, як наклеїти ці шпалери, необхідно з дверей і вікон зняти всі лиштви, а потім наклеїти шпалери по всьому периметру. Залишиться тільки непомітний шов. Потім необхідно акуратно вирізати отвори для вікон і дверей і поставити назад лиштви.

Характер тканинних шпалер дуже примхливий. Не кожному приміщенню вони підійдуть. При обклеювання необхідно бути уважним і акуратним. Вони не терплять мокрого чищення. У приміщенні повинна підтримуватися постійні вологість і температура, так як шпалери збирають пил. Довіряти обклеювання таких шпалер краще фахівцям, так як поверхня повинна бути ідеально гладкою. Та й вартість у них досить висока.

До переваг цих шпалер відносяться наступні: вони підходять для світлих приміщень, так як не вигоряють на сонці. У них відмінні тепло, - звукоізолюючі, антистатичні властивості, а також широка гама кольорів, різноманітність дизайнерських рішень і швидкий спосіб установки.

Крім того, тканинні шпалери підкреслюють статус господаря будинку.

Как починить паркетный пол после затопления?

Основні переваги каркасного будинку

Будівництво Котеджів Будинків Проектування

Будівництво Котеджів Оздоблення

Джерела безперебійного живлення