Стяжка підлоги

Стяжка підлоги - це шар з цементно-піщаного розчину або зі складу спеціальної суміші з добавками, який заливають для вирівнювання поверхні, його зміцнення або створення потрібного ухилу.

Стяжка підлоги цементно піщана стяжка

Як правило, рішення по влаштуванню стяжки приймається, коли очевидно, що на поверхню замовника неможливо зробити якісне укладання будь-якого підлогового покриття. Це може бути пов'язано з високими перепадами рівня підлоги по всій поверхні приміщення (перепади можуть досягати від 2 см до 12см), особливо якщо об'єкт має велику площу. Широко застосовується при будівництві торгових центрів, адміністративних будівель або житлових приміщень.

Вывоз строительного мусора заказать по самойвыгодной стоимости на сегодняшний день.

Пристрій стяжки.

Пристрій стяжки Стяжка підлоги

Стяжка підлоги може бути заповнена готовим розчином або виготовлена безпосередньо на об'єкті клієнта, при цьому повинні бути дотримані всі необхідні пропорції і технологія виробництва з використанням пластифікатора, фіброволокна, армуючої сітки або арматури, залежить від призначення приміщення і допустимих навантажень. При влаштуванні цементно-піщаної стяжки великої товщини, додають керамзит, де товщина шару повинна бути не менше 60 мм. Основні роботи з укладання стяжки підлоги виконуються по маяках. По закінченню робіт маяки видаляють, а по периметру всієї поверхні кріплять демпферну стрічку. Важливий етап в пристрої стяжки підлоги - це її висихання, в результаті якого, стяжка підлоги набирає свою міцність, а відсутність тріщин говорить про якість виконаних робіт.

Тепла підлога

Установка окон

Епоксидні підлоги