Стійки каркаса будинку

Розміри віконного отвору визначаються зовнішніми розмірами віконного блоку або пластикового вікна плюс 4 сантиметра по висоті і ширині. Збільшення зазору по висоті не потрібно, тому що каркасний будинок не дає усадки.

Встановлені стійки каркаса до верхнього брусу нижньої обв'язки кріпляться цвяхами (фото 8), а по верху скріплюються між собою дошками верхньої обв'язки. Нижні кріплення повинні лише утримувати підошву стійки від зсуву, тому кріплення цвяхами забезпечує достатню міцність.

Качественная атласная лента оптом по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


У залишилися прольоти вставляються стійки з дошки (50х150мм) з інтервалом 40-60 сантиметрів. Всі стійки відпилюються за єдиним розміром, для чого використовується шаблон з дюймової дошки або бруска. У віконних прольотах вставляються підвіконний брус і стійка з капіталки .

Для додання корпусу будинку більшої жорсткості бічним навантаженням в каркасі вставляються укоси (розпірки, підкоси). Їх кількість може бути будь-яким в залежності від довжини стіни, але не менше двох у кожній стіні будинку. Розпірки встановлюються вразбежку і підтримують протилежні стійки однієї стіни.

Завершується установка каркаса майбутньої коробки будинку монтажем верхньої обв'язки з трьох згуртованих дощок. Обв'язка з дощок замість бруса дозволяє з меншими фізичними зусиллями зробити верхню в'язку каркаса будинку простіше і міцніше. При кріпленні дощок стики в сусідніх рядах не повинні поєднуватися .

Тепер можна видалити всі тимчасові кріплення і приступити до монтажу стельового перекриття. Підготовлений каркас будинку можна прирівняти до зрубу будинку з бруса. Всі подальші роботи на даху абсолютно ідентичні.

Відмінність каркаса і зрубу з бруса полягає лише в тому, що каркасному будинку не потрібен час на усадку і приступати до внутрішній і зовнішній обробці можна буде відразу ж по закінченні будівництва в будь-який час року.

Примітка. При будівництві будинку замість монтажу будівельних лісів дуже зручно використовувати легкі будівельні козли і довгу дерев'яну драбину. Такий варіант будівництва дозволяє значно заощадити час при повному забезпеченні умов безпеки будівельних робіт .

Як вибрати ламінат

Стяжка пола - применение

​Утеплення дачного будинку