Скільки коштує ремонт квартири і як на цьому заощадити

Коли планується ремонт у квартирі, то насамперед постає питання про те, у скільки це все обійдеться.

Ремонт може бути в трьох варіантах:

- Косметичний;
- Капітальний;
- Євроремонт.

Звичайно, косметичний ремонт вимагає невеликих витрат. Тобто по суті, це такий ремонт, де потрібно щось підфарбувати, десь переклеїти або підмазати.

Скільки коштує ремонт квартири

За допомогою такого ремонту просто освіжається квартира. Його можна зробити самостійно. А отже, витрати будуть тільки йти на будівельні матеріали.

Продажа межкомнатных дверей в Киеве по самым выгодным ценам на сегодняшний день.


Якщо наймати якогось майстра, але не через фірму, то обійдеться це близько 1500 р. за 1 кв. м. Якщо наймати працівників через ремонтну фірму, то такий ремонт обійдеться близько 3000-3500 р. за 1 кв. м.

Робити капітальний ремонт варто тоді, коли купується квартира на вторинному ринку. Тобто при капітальному ремонті вже збивається вся стара штукатурка, плитка, іноді зносяться стіни або перегородки, змінюється вся електропроводка та сантехнічні труби.

Після підготовчих робіт стіни знову оштукатуриваются або при необхідності обробляються гіпсокартоном. Різниці в цих двох варіантах за ціною практично немає.

як заощадити на ремонті квартири

Але, відбуваючись стіни гіпсокартоном, менше витрачається часу і сил, ніж при оштукатурюванні. Зате штукатурка набагато довговічніші і не пожежонебезпечна, на відміну від гіпсокартону.

Також якщо йде боротьба за кожен сантиметр в квартирі, то треба врахувати той факт, що гіпсокартон забирає близько 4 см з кожної стіни.

Якщо робити капітальний ремонт, то потрібно бути готовим до витрат у розмірі 6000-15000 р. за 1 кв. м. У цю ціну включається демонтаж, заміна електрики, сантехніки та інші чорнові матеріали.

Скільки коштує ремонт квартири?

Капітальний ремонт квартир і обробка під ключ

Оздоблення і ремонт квартир-процес роботи