Швидкий старт в індустрії краси

Запрошуємо пройти навчання нарощування нігтів на інтенсивних практичних курсах в Москві, під керівництвом досвідчених майстрів. Курси будуть корисні чинним майстрам манікюру і педикюру, що бажають розширити спектр послуг, дівчатам, початківцям кар'єру в сфері краси (це ремесло може бути і окремої спеціалізацією) і тим, хто хоче отримати навик для особистого використання. Приділити освоєння технології 44 академічні години зможе будь-яка людина! І цього терміну навчання раз досить для старту в професії.

Багато наших випускників давно працюють в салонах краси, отримавши імпульс до професійного розвитку від талановитих викладачів центру «Лідер». Ми дійсно вміємо вибирати найпотрібніші знання і передавати їх в зручній для освоєння формі. Запрошуємо в цьому переконатися!


Чому саме ви будете вчитися на курсах нарощування нігтів (м.Москва)?

Основна технологія, яку ви освоїте на курсах - нарощування нігтів гелем, найпопулярніший вид нарощування серед клієнтів салонів краси. Під керівництвом практикуючого фахівця ви зможете пройти всі кроки цієї технології, поставити руку в реальній практиці на запрошених моделях. Після навчання на курсах ваша робота буде виглядати природно і акуратно, навіть якщо у клієнтки не зовсім рівні нігті, тіпси НЕ будуть відшаровуватися і корекцію доведеться робити нечасто.

Профессиональные курсы наращивания ногтей Киев сделают мастера из любого желающего! Цены на услуги Вас приятно удивят.


Додатково ви дізнаєтеся про способи догляду за нігтями після нарощування, процедурах корекції, популярних видах нігтьового дизайну, отримаєте загальну інформацію про інші види нарощування. Перелік розділів курсу можна детально вивчити у вкладці «Програма».
Що відрізняє курси нарощування нігтів центру «Лідер» від інших курсів Москви?

Організацією занять у нас займаються менеджери, а педагоги - тільки викладають. Тому заняття проходять вчасно, і відгуки учнів обов'язково враховуються.
Ми запрошуємо в якості викладачів майстрів, які практикують по викладатимуть спеціально і мають досвід у веденні освітніх програм. Вони зможуть зорієнтувати вас на місцевому ринку, розповісти про типові запити клієнтів, і в той же час - пояснити і показати техніку нарощування так, щоб ви легко змогли повторити потрібні дії.


Ми запрошуємо на заняття моделей, щоб кожна з курсанток могла практикуватися весь відведений для освоєння навику час.
Групи для навчання нарощуванню нігтів в Москві набираються для навчання в різний час: вранці, ввечері, у вихідні. Ви можете вибрати варіант, який підходить для вашого режиму життя.
У нас добре обладнані навчальні класи, розташовані недалеко від метро, поруч із зручною парковкою.
Ми співпрацюємо з наймачами, яким потрібні фахівці з нарощування, надаємо допомогу в працевлаштуванні кращим випускницям.

видані документи

Після закінчення курсів видається свідоцтво встановленого зразка та сертифікат на англійській мові.

Кладка стін своїми руками

Будівництво Котеджів Черкаси

Кованые лестничные конструкции