​Ремонт і обробка стін

Ми виконуємо повний спектр оздоблювальних робіт. На відміну від більшості виконавців, ми знаємо толк у своїй справі. Наші фахівці мають великий досвід здійснення таких робіт. Тому ми можемо реалізувати будь-яку, навіть саму сміливу ідею. Внутрішнє оздоблення стін та предметiв особистого вжитку - коник нашої фірми. З нашою допомогою інтер'єр у вашому будинку стане дійсно красивим і неповторним. В нашій команді працюють фахівці самого різного профілю, і ми зможемо виконати завдання будь-якої складності. При цьому вартість послуг цілком доступна. Навіть елітна обробка стін обійдеться вам дешевше, ніж у інших будівельних компаній.

Профессиональный диджитал маркетинг по самой вцыгодной стоимости на сегодняшний день.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія здійснює обробку стін різними матеріалами. Все залежить від вашої фантазії і фінансових можливостей. Оздоблення стін може бути виконана у вигляді:

штукатурки;

шпаклівки;

монтажу гіпсокартонних консультацій;

укладання плитки і т. д.

Штукатурка вважається одним з основних етапів оздоблювальних робіт. Вона являє собою основу. Від того, як вона зроблена, залежить дуже багато чого. Штукатурка є базовим шаром, на який буде наноситися декоративне покриття. Окремим етапом цього виду робіт є обробка кутів стін. Наші фахівці виконають такий вид оздоблювальних робіт на найвищому рівні. Тому обробка внутрішніх кутів стін здивує вас своєю якістю і геометрично правильними формами.

Шпаклівка стенШпаклевка здійснюється для підготовки поверхні до поклейки шпалер або фарбування. З її допомогою ми виправимо всі можливі дефекти, виїмки і відколи. Професійний підхід - коник наших фахівців. Тому в результаті шпаклювання ви отримаєте ідеально рівну поверхню. Ми також можемо здійснити оформлення декоративної шпаклівкою. Це ексклюзивний варіант, за допомогою якого можна отримати приголомшливий інтер'єр у вашому будинку. Елітна обробка стін є найкращим вибором. Реалізувавши її, ваш приватний будинок буде неповторним і неймовірно затишним. При цьому ціна цієї послуги зовсім невисока.

Монтаж гіпсокартонних конструкцій дозволяє отримати ідеально рівну поверхню стін з мінімальними витратами і зусиллями. Цей вид робіт проводять для наступних декоративних оздоблювальних заходів. За допомогою гіпсокартону також можна встановити міжкімнатні перегородки, ніші, арки, полиці і інші дизайнерські рішення, які ми зможемо втілити професійно і якісно, за невисокою ціною.

Укладання плитки - вид оздоблювальних робіт, найбільш популярних останнім часом. Підібравши якісний матеріал, можна створити неймовірно затишну атмосферу всередині вашого житла. Також відзначимо, що плитка відмінно підходить для приміщень з підвищеною вологістю: ванних кімнат, санвузла або передпокою.

​Ремонт без зайвої бруду

Ремонт у оселі

​Ремонт кімнат