Огорожа ділянки. Утепление фасада

Якщо від загальних правил перейти до частковостей, то основна увага при установці паркану слід звернути на міцність і довговічність опор. Установка опор огорожі сполучена з земляними роботами, які напряму впливають на кінцеву вартість паркану.

Звідси і з'являється бажання для установки огорожі ділянки застосовувати найману робочу силу, що не завжди є правильним рішенням. Адже встановлення паркану не є складним діянням. А якщо до огорожі ділянки ставитися творчо, то можна зробити паркан справжнім ексклюзивом.

Команда высококвалифицированных специалистов осуществит работы по утеплению фасадов зданий, выское качество работ и  приемлемая стоимость гарантированны.


Якщо Ви не хочете або не можете з поважних причин виконувати роботу по встановленню опор, то найміть працівників або спеціальну техніку тільки для копання ямок під опорні стовпчики.

Подальшу роботу буде краще виконати своїми руками з помічником або самостійно, бо доручення виконання найвідповідальніших робіт без постійного контролю не завжди имет позитивний ефект. Практика показує, що паркани, встановлені на замовлення, вимагають додаткових вкладень вже в зовсім недалекому майбутньому. А Вам це треба?

В якості опорних стовпчиків застосовуються дерев'яний брус, металева труба різного діаметру або профіль, які можуть бути приховані цегляною кладкою або обшивкою з будь-якого листового матеріалу. Варіантів може бути безліч і вибираємо вони "за смаком", вимогу міцності певної ділянки забору або вартості. Найчастіше вибирається матеріал, найбільш часто використовуваний в певній місцевості, який найлегше придбати.

Ямка під опору копається глибиною 50-60 сантиметрів. Незалежно від матеріалу стійок необхідно зробити дренажну подушку з щебеню або дрібного каменю товщиною не менше 10см, яка буде своєчасно відводити воду від підошви опорного стовпа і виключить деформацію стінки паркану.

Джерело: http://prom-alpinizm.com.ua/info/uteplenie-fasadov

Як зробити односхилий дах гаража

Будівництво Котеджів в Європі

Будівництво Котеджів Україна

Плавающая стяжка по теплоизоляции