​Новини в світі шпалер

Шпалери, що використовуються при оформленні дизайну інтер'єрів, не тільки протягом багатьох років перебувають на піку популярності, але і не збираються в найближчому майбутньому здавати свої позиції. Цьому сприяє в першу чергу їх велике розмаїття, а також безліч оригінальних новинок, які щороку пропонують дизайнери. Ознайомимося з деякими з них.

Оригинальный Изотрексин купить Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

шпалери світяться

Сьогодні на ринку існують світяться шпалери, мерехтіння яких в темряві забезпечується завдяки нанесенню на основу малюнків, виконаних за допомогою спеціальної фарби. Такі шпалери, які мають здатність накопичувати денне світло, вночі починають світитися. Вони відомі давно, використовуються досить активно при створенні інтер'єрів в самих різних стилях, і, мабуть, нікого не дивують.

Однак якщо ви хочете здивувати своїх гостей, а, крім того, отримати додаткове джерело освітлення, то можна використовувати для обробки приміщення шпалери, які винайшов дизайнер з Голландії Йонас Самсон. Включенням світяться шпалер можна управляти дистанційно. Вони нешкідливі і довговічні, зручні в якості свого роду нічника, наприклад в спальні або дитячій. Шпалери складаються з декількох шарів, при цьому один з них - срібло, яке є провідником. Звідси відповідно і досить висока ціна цих шпалер.

Шпалери «квітучі»

Що таке «квітучі» шпалери? Відповідь криється в самій назві. Це теплові шпалери, на яких змінюється зображення при збільшенні в приміщенні температури. Наприклад, якщо шпалери в холоді мають вигляд гілочок з маленькими бутончиками, то при підвищенні температури до 22 ° C бутони як ніби виростають і збільшуються. При температурі 30 ° C і вище бутони розпускаються яскравими квітами. Звичайно, виглядає надзвичайно красиво, проте дані шпалери мають і ряд недоліків.

Наприклад, немає повністю підтверджених досліджень про нешкідливість термофарби. До того ж, навряд чи постійна температура в приміщенні більше 30 ° C є комфортною для людини. Тому оптимальним буде оформлення квітучими шпалерами невеликої частини стіни, біля якої можна встановити обігрівач або куди потрапляють сонячні промені. Крім того, ці шпалери коштують досить дорого (600 руб. І вище за 1 кв.м).

шпалери рідкі

Якщо більшість шпалер ми звикли купувати в рулонах, рідкі шпалери мають вигляд сухої суміші, яка продається в вологозахищених мішках. Для того щоб нанести шпалери на поверхню стін, їх розводять водою. Підготовлений розчин за допомогою розпилювача або терки можна з легкістю наносити на такі поверхні як штукатурка, бетон, дерево.

До переваг рідких шпалер є їхня натуральність, оскільки дана суміш виготовляється з натуральної целюлози, в яку додають бавовна, кварц, шовк. За рахунок цього рідкі шпалери є «дихаючими». Крім того, вони довговічні і стійкі до впливу несприятливих наслідків сонячного світла і морозу.

шпалери кам'яні

Якщо говорити про кам'яних шпалерах, то це не стилізація, що стала останнім часом класикою, під натуральний камінь, а дуже тонкий шпон натурального каменю. Основою для шпалер є гіпс. Обклеїти такими шпалерами можна абсолютно будь-яке приміщення, створюючи при цьому унікальний інтер'єр.

Кам'яні шпалери не тільки прекрасно виглядають. Вони безпечні, екологічно чисті, досить довговічні і допоможуть створити по-справжньому оригінальний дизайн.

Крім перерахованих вище, сьогодні можна зустріти такі цікаві і незвичайні види шпалер - гнучкий камінь, рідка плитка, самоочищається фарба та інші.

Хочете створити унікальний інтер'єр - використовуйте при оформленні свого житла дизайнерські новинки.

​Ангари з сендвіч панелей

​Як вибирати мякі меблі

​Ремонт кімнат

Епоксидні підлоги

Навіщо потрібні шпалери