​Наливна підлога з малюнком

Наливна підлога почав завойовувати популярність завдяки високим техніко-експлуатаційними властивостями, але вже міцно зайняв високі позиції в ряду нестандартних дизайнерських рішень за рахунок можливості створити на підлозі буквально будь-який малюнок, в тому числі і тривимірне зображення.

Варіанти наливних підлог з малюнком

Художній наливна підлога - це необов'язково дорого. Сучасні технології, матеріали і вмілі руки майстрів сприяють створенню підлог, які будуть відповідати і художнім вимогам, і фінансовим можливостям.

Вы можете приобрести фирменные мониторы 19 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Існує два основних напрямки пристрої художніх наливних підлог:

З поверхневим зображенням. При такому підході малюнок наноситься на готову поверхню наливної підлоги, а зверху лакується. Перевага цього рішення - економічність. Але в силу того, що лак порівняно швидко стирається, лакове покриття доведеться періодично оновлювати, тому наливна підлога з поверхневим зображенням доцільно використовувати в приміщеннях з невеликими навантаженнями і прохідністю.

Наливні підлоги з так званим істинним зображенням. Це більш дороге рішення, але кінцеві витрати залежать від вибору того чи іншого варіанту влаштування підлоги і нанесення орнаменту (візерунка, малюнка):

з кольорового кварцової крихти (піску);

з різних за кольором і розміром шматочків акрилової фарби (флок, чіпси), з нанесенням поверх зображення лаку, що дозволяє домогтися ефекту «прозорою глибини»;

нанесення художником зображення на підставу наливної підлоги - дорожчий варіант, але дозволяє створити унікальний по дизайну підлогу;

3D-поли - мабуть, найефектніший варіант, в рамках якого створюється реалістичне тривимірне зображення з будь-яким сюжетом, правда, в силу трудомісткості досить витратний, особливо якщо використовується ексклюзивне дизайн-рішення.

Наливна підлога з малюнком - це можливість створити надзвичайно гарний інтер'єр, причому нерідко зображення з підлоги плавно переходить на стіни або навпаки. У створенні композиції можуть бути задіяні не тільки стіни, але і меблі, інші предмети обстановки.

Деревяна підлога своїми руками

​Канализация в частном доме

​Товщина наливної підлоги

Заливка підлоги: робимо самі