Накопичувальні водонагрівачі або електричні бойлери

Накопичувальні водонагрівачі або електричні бойлери - оптимальне рішення для дачі або квартири в багатоповерховому будинку, де постійно відключають гарячу воду. Набагато вигідніше купити накопичувальний водонагрівач в СПб, ніж гріти воду на газу і позбавляти себе елементарних комфортних умов.
Характеристики електричного водонагрівача - принцип пристрою

Електричний водонагрівач накопичувальний влаштований таким чином - в теплоизолирующем баку розташований нагрівальний елемент, який не тільки нагріває воду, а й підтримує оптимальну температуру для купання близько 60 градусів.

Основні елементи нагрівача:

термостат;
нагрівальний елемент;
електропровід;
ізоляційний шар;
магнітний анод;
бак;
запобіжний клапан.

Найчастіше корпус газового або електричного нагрівального бака виконаний з нержавіючої сталі, а поверх покритий емаллю. Усередині ємність обробляється спеціальним двошарової титанової емаллю.
Асортимент електричних накопичувальних водонагрівачів

Придбати якісні бойлери Ви можете на сайті http://odessa.boylery.com, величезний асортимент товарів та приваблива вартість Вас приємно здивують.


Для простоти пошуку відповідних моделей усі товари класифіковані за категоріями - використовуючи систему пошуку і фільтрації, ви швидко знайдете бойлер, який влаштує за ціною, характеристикам і функціоналу.

При виборі рекомендуємо звернути увагу на наступні характеристики:

тип водонагрівача;
спосіб подачі води;
спосіб підігріву води;
принцип управління;
матеріал конструкції.

Щоб оформити замовлення, виберіть модель з представлених в каталозі, додайте в корзину покупця і підтвердіть покупку. На зв'язку наші консультанти, щоб відповісти на ваші запитання, допомогти у виборі моделі і комплектації замовлення.

Как правильно выбрать гидромассажную ванну

Як зміцнити фундамент аварийное открывание дверей

Функциональность современной кухонной мебели

Как правильно подобрать насос для бассейна?