Квартира студія види ремонту та оздоблення

 Квартира студія в новобудові ремонт під ключ
Особливості ремонту квартири студії: нюанси оздоблення та обладнання

Оздоблення квартири студії, в тому числі оформлення статі, дещо відрізняється від принципів, застосовуваних для звичайних квартир. У таких житлових просторах навантаження на підлогове покриття у всіх зонах практично однакова. Виняток становлять ділянку біля вхідних дверей і кухня.

Офисы в аренду от собственника, без комиссий в г Московский Киевское шоссе. Стоимость аренды Вас приятно удивит.


У цих місцях підлога піддається максимальним навантаженням, тому для них має використовуватися міцне, стійке до вологи підлогове покриття, таке як керамограніт, плитка для підлоги, вологостійкий ламінат високого класу стійкості. Важливо, щоб малюнок, колір і стилістика підлогового покриття в усіх зонах квартири добре поєднувалися між собою.

Оскільки стіна між вітальнею і кухнею відсутня, щоб запобігти поширенню запахів по всьому приміщенню, на кухні потрібно встановити потужну витяжку. Варто подбати і про систему кондиціонування в усій квартирі. Переважно використовувати вбудований холодильник, рівень шуму його компресора значно нижче, ніж у стандартних моделей.


Оздоблення квартири студії: особливості оформлення стін і стелі

Виконати зонування простору можна за допомогою правильної обробки стін і стелі. Для цього стіни слід обклеїти шпалерами різного кольору і фактури. Аналогічним способом можна застосовувати декоративну фарбування і штукатурку. Залежно від загальної концепції дизайну розставляються кольорові акценти, виділяються певні зони квартири студії, при цьому зберігається єдина стилістика для всього простору.

Багаторівневі стелі з гіпсокартону або кольорові глянцеві натяжні стелі привнесуть особливий стиль в ремонт квартири студії. Ціна таких конструкцій досить висока, але саме з їх допомогою вдається максимально виразно і красиво виконати зонування простору, не тільки обігруючи варіанти підвищення і пониження рівня стелі, але і створюючи оригінальні форми.

У поєднанні з правильно організованим освітленням багаторівневі стелі будуть виглядати особливо ефектно, створюючи атмосферу затишку в зоні вітальні (зниження рівня) і відритого простору на кухні або в передпокої (підвищення рівня).

Какие функции выполняет дизайн-проект

Как выбрать строительную компанию

Будівництво Котеджів Оздоблення

Джерела безперебійного живлення