Каркасний будинок з теплоізоляцією построить гараж

Каркасний будинок з теплоізоляцією з пінопласту має і недоліки, на які слід звернути увагу:
- Стіни каркасного будинку при будь-якому утеплювачі володіють слабкою звукоізоляцією. Для усунення цього недоліку доведеться зовнішню обробку стін будинку монтувати разом з додатковим шаром якого-небудь утеплювача з високими звукоізоляційними властивостями;

Вы можете построить гараж своими руками, для этого необходимо последовать определенным советам. Вся информация находится в бесплатном доступе.


- Вартість каркасного будинку дорожче брусового, а час, що витрачається на його будівництво, більше, ніж у брусового будинку. Тому при прийнятті рішення на будівництво каркасного будинку, слід прорахувати різні варіанти і не слідувати сліпо за модою. Будівництво будинку - це не купівля сукні, яке при неправильному виборі, хоч і шкода, але можна викинути.

- Стіни каркасного будинку володіють малою паро і повітропроникністю. Обумовлено це не тим, що стіни "не дихають" (насправді жоден будівельний матеріал не забезпечує вентиляцію приміщення), а тим, що вони мають дуже низьку теплопровідність при повній непродувності (високої герметичності) стін.

Тому, при будівництві двох поверхових багатоквартирних будинків для власників другого поверху потрібно організація додаткової вентиляції для створення нормальних умов проживання. На це слід звернути особливу увагу людям літнім із захворюваннями органів дихання та серцево-судинної системи. Крім того, каркасний будинок - не найдешевше задоволення.

Якщо Ви вирішите побудувати приватний будинок за каркасною технологією з автономною системою опалення з основним або резервним котлом на твердому паливі, то цей недолік ніякого впливу на комфортність проживання не зробить, тому що будь піч є природним пристроєм вентиляції будинку.

Процес будівництва каркасного будинку.

На готовий фундамент укладається стрічка руберойду для гідроізоляції дерев'яних елементів корпусу будівлі. У районах з підвищеною вологістю і низькому фундаменті гідроізоляцію бажано зробити в два шари руберойду (фото 2).

Нижню обв'язку для майбутньої конструкції каркасного будинку слід робити з бруса за технологією ідентичною правилам будівництва брусового будинку. Зазначу лише, що кількість рядів обв'язки може бути будь-яким залежно від планованої висоти будівлі (але не висоти приміщення), так як початковий зруб може виконувати роль цоколя.

Але, у кожному разі, їх не повинно бути менше трьох. Це обумовлено тим, що обв'язка з бруса не тільки повинна впевнено утримувати корпус будин

Багатошарова теплоізоляція в розрізі

Гараж из металлопрофиля своими руками

Самое перспективное направление в строительстве

Правильное утепление потолка в доме

Как правильно подобрать насос для бассейна?