Капітальний ремонт квартир і обробка під ключВаша квартира давно потребує ремонту, причому капітальному? Стіни, стеля, підлога, вікна, двері, каналізація, електропроводка - лише мала частина того, що Ви хотіли б відремонтувати або повністю замінити?

З чого ж почати в першу чергу? Почніть з того, що зверніться до нас, - і Вам більше не доведеться ламати голову над цією проблемою! Ми проводимо капітальний ремонт квартири під ключ недорого, швидко, якісно і з гарантією на всі роботи!

Вы можете приобрести фотообои в которые автор вложил всю свою душу, по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Капітальний ремонт квартири в Санкт-Петербурзі Установка перегородок з блоків фото
Капітальний ремонт і обробка в Санкт-Петербурзі: початкові етапи робіт

Капітальний ремонт, в більшості своїй ставитися до ремонту в старому фонді і старих будинках, він починається з повного демонтажу всього можливого, в тому числі і перегородок, якщо вони в непридатному для обробки стані або якщо планується глобальне перепланування.

Звичайно ж капітальний ремонт можливий і в новобудовах, але в них він проходить набагато легше, швидше за часом і обходитися за вартістю набагато нижче, так як при ремонті в нових будинках як мінімум відсутні глобальні демонтажні роботи, не потрібно стяжка підлоги і починається такий ремонт відразу з чорнової підготовки поверхонь і наступного етапу робіт.

Роблячи капітальний ремонт квартири і обробку під ключ, ми розбираємо підвісні стелі, збиваємо штукатурку, обдираємо старі шпалери, видаляємо кахельну плитку та інші види старої обробки стін, стель і підлоги. Потім ми виконуємо демонтаж старих прогнилих дощок з підлог і вивозимо все будівельне сміття.

Оздоблення і ремонт квартир-процес роботи

​Як вибрати квартиру в новобудові

Будівництво будинків і котеджів під Ключ

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ